2733
2764
عنوان

نامزدم کفت رابطمون تموم کنیم

1285 بازدید | 44 پست

انقدر حالم بده که تا الان بیدارم ولی اون گرفته خوابیده

همه بدنم از استرس و ناراحتی درد میکنه و ریخته بیرون

سه ماهه رابطمون سرد شده همش دعوا و اعصاب خوردی 

حس میکنم دوست داشتن و علاقش به نسبت قبلا کم شده دیگه دوسم نداره با توجه به رفتارش حس میکنم سرهمین همش دعوامون میشه

خیلی سعی کرذیم درستش کنیم مسافرت،اینور اونور ولی باز دعوا کردیم خیلی بی محبت شده نسبت بهم هروز صبح سلام صبح بخیر عزیزدلمو و عشقم و اینا میداد ولی وقتی میدیدمش از نزدیک حس میکردم میلی بهم نداره رابطه سه سالمون به راحتی تموم شد البته اکانت تل و اینستاگرامش دستمه قلب بیوشم پاک نکرده خیانتی نبوده تا جایی که میدونم مسافرتم همش گوشیش دستم بوذه

امشب بعد ۵روز بیخبری مطلق(قهر بوذیم)زنگش زدم قرار گزاشتیم گفتم تمومش کنیم  اینجوری فایدع نداره قبول کرد😔😔بدون هیچ عذری یا اصراری

منم انقدر گریههههه کردم اون اصلا اشکش در نمیومذ انقدر حالم بد شد میگفت به صلاحه جفتمونه برگردیم بهم همینه دوباره پیرمیشیم کنار هم 

چیکارکنم توروخدا کمکم کنین

میگه نمیدونم چمه  حالم خوب نیس کلا 

من دل نازکم،الکی ادای آدم قویارو در میارم لطفا با من مهربون باشین💙

وا

ملت چشونه

فک میکنن بیرون براشون ریدن

بابا بچسبین ب اونی ک پیدا کردین

اه

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا نمیرین پیش مشاور؟

یبار رفتیم زیاد سرش نمیشد کمکی نکرد ولی اتیش میگیرم وقتی میبینم انقدر دارم خودمو تحقیر میکنم و نمیزارم بره انقدر با گریه نگهش داشتم 

البته ما دوست پسر دوست دختریم 

واملت چشونهفک میکنن بیرون براشون ریدنبابا بچسبین ب اونی ک پیدا کردیناه

منظور از نامزد دوستی بود

واقعا نمیدونم

بنظرت دیگه دوسم نداره؟

واملت چشونهفک میکنن بیرون براشون ریدنبابا بچسبین ب اونی ک پیدا کردیناه

خیلی وقتا مشکل از زیاده خواهی نیست، ترجیح نیدی تنها بمونی ولی با اونیکه کنارش حالت خوش نیست نباشی

نمیدونم چی بگم فقط میدونم ک الان خیلی حالت بده و کل سیستم بدنت درحال فشار و استرسه. امیدوارم بهترینا برات رقم بخوره با یه آدم درست. بعضی وقتا خوب بودن و خوب شدن تو رها کردنه. 

یبار رفتیم زیاد سرش نمیشد کمکی نکرد ولی اتیش میگیرم وقتی میبینم انقدر دارم خودمو تحقیر میکنم و نمیزا ...

رها کن اصولا هرقدر بیشتر وابسته باشی طرف راحت تر میذاره میره

خیلی وقتا مشکل از زیاده خواهی نیست، ترجیح نیدی تنها بمونی ولی با اونیکه کنارش حالت خوش نیست نباشی

بنظرت چیکار کنم رهاش کنم بره؟

از صمیم قلب دوسش دارم و زجر میکشم نباشه

بدترین کاری که میشه کرد همین یه زور خواسته شدن هستش

خودتونو به کسی تحمیل نکنید رفتنی راهشو پیدا می‌کنه موندنی بهونشو پس هیچوقت آویزون کسی نباشید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706