2733
وایی مرسی عزیزم خیلی به من لطف داری😍😍صاف بودن از چه لحاظ؟

خواهش میکنم عزیزم

نمیدونم چطور میشه بیانش کرد حس صادق بودن شاید

یا خاکی بودن ، رو راست بودن

چنین چیزی

-‌آمیـن‌‌شود‌ ؛ هرانچه‌میپنداری •|.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم موافقم بانظر اون کاربر ادمایی که زیاد تو اینه نگاه میکنن یا هی درمورد عکسشون نظر میخوان و..عزت ن ...

هر جور دوست داری فکر کن ولی اینجا کاربری منه هر چی هم دلم بخواد می‌زارم شما اگه ناراحتی تو تاپیک های من نیا اذیت نشی 

بنظرم سنتم کمه که اینجور فوکوس کردی رو چهره ات بابا چیزای مهمتری هم هست تو زندگی اینقدا چهره معمولی داشتنو خوشبخت عالم شدن اینقدام خوشگل بودن تقدیر خوبی نداشتن 

کل تاپیکت درمورد چهره اته دختر 

ولش کن بابا همه هم که میگن خوبی

منم موافقم بانظر اون کاربر ادمایی که زیاد تو اینه نگاه میکنن یا هی درمورد عکسشون نظر میخوان و..عزت ن ...

علم روان شناسی بنظرم طوریه ک خالص نمیشه نظر داد

شاید 70 درصد ادما اینن

اما 20 درصد دیگ خودشیفته ان و دلشون میخواد بقیه حسادت کنن با دیدنشون

و 10 درصد دیگ عکسشونن براشون مهم نیست و مثل تفریح تو نینی سایت و معروفیه

پس جوری حرف نزنیم ک میدونیم طرف چطور ادمیه 

دیگ حوصله ندارم باهام حرف نزنید
هر جور دوست داری فکر کن ولی اینجا کاربری منه هر چی هم دلم بخواد می‌زارم شما اگه ناراحتی تو تاپیک های ...

من اذیت نمیشم فوقش یه دیقه دیگه میرم تاپیک بعدی اینم یادم میره براخودت گفتم حالا صد نفر اینجا میگن خوبی 

شمام لحظه ایی خوشحال میشی و اعتماد بنفس میگیری باز پس فردا میای همین تاپیکو میزنی چون عزت نفست وابسته به بیرونه 

از درون غنی نیستی بعدها خیلی به مشکل میخوری برا خودت میگم رو خودت کار کن نه رو چهره ات

آهان اره نه عمل رو خودم هم دوست ندارم مرسی که نظرتو گفتی عزیزم😍

اسی دو بار نوشتم جواب ندادی بازم میزاری عکس یا نه؟

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑
علم روان شناسی بنظرم طوریه ک خالص نمیشه نظر دادشاید 70 درصد ادما اینناما 20 درصد دیگ خودشیفته ان و د ...

والا من با اسی که مشکلی ندارم یه توصیه خواهرانه بود من خودمم یه زمان همین بودم البته من بالباس عزت نفس میگرفتم روزی که لباسم خوشگل بود و جایی میرفتم اینقد عزت نفس داشتم فک میکردم دیگه الان شاهزاده ام پس فردا که لباسم معمولی بود عزت نفسم میومد زیر صفرحرفم اینه که ادما براعزت نفس به بیرون متکی نباشن سعی کنن از درون غنی باشن بالاخره یکی پیدا میشه لباسش از من قشنگتر باشه یهو من فرو میریزم یا یکی از اسی خوشگلتر باشه یهو احساس پوچی بهش دست نده خلاصه که همیشه یه چی بالاتر از چیزی که داری هست 

پس سعی کنیم به این چیزایی که زوال دارن دل نبندیم

2706