2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این که ماه رمضونه و نه حرمتی، چیزی. بخور بخور کلا احکام و خدا و حرمت و .....تعطیل امام زمان و .... ...

عزیزم چون برام سوال شد میپرسم

ببخشید ولی یعنی شما دیگه هیچ مشکلی تو زندگی تون به جز این ندارید؟

مثلاً خدای نکرده گناهی چیزی خودتون تا حالا مرتکب نشیدید که مشکل تون تنها و تنها روزه نگرفتن دیگرانه؟

احساس میکنید شما کاملا پاک پاک هستید؟

ببخشید میپرسما من خودم آدم بی دین و.. نیستم ولی روزی هزار بار میگم خدایا منو ببخش... خوشبحال شما که معصوم هستید

من بچه بدون مادر ببینم یا بشنوم هست روح و‌روانم اشفته میشه

یا خدا.

دوباره از اون حرفها 

قربون خدا برم واقعا منذخیلی مشگل دارم خسته شدم از بس خدا بهم نگاه نکرده .مشگلم رو حل نکرده.

تصمیم به چیزی گرفته بودم.

عر بار غز این تصمیمها میگیرم تو همین سایت یه چیزهایی میشنوم ومیخونم دلم به درد میاد واون کارو ول میکنم 

میدونم حکمت خداست.پس خدا که هست فداش بشم چرا حاجت دلم رو نمیده .خسته شدم از گریه کردن و..

بگم اون کار چیه.ولی عر بار سه ماه بی خییال میشم ولی دوباره 

از شدت درد زندگی به فکرم میزنه .دوباره روز از نو روزی از نو.

هر بار خواستم با قرص برنج خودکشی کنم .از درد های شدیدش اینجا گفتن .که چه درد داره ووحشتناکه.

دلم یبار خواست با بچه هام برم با هم بخوریم یه مطلبی خوندم منصزچرف شدم.

الانم بی خیال بچه هام شده بودم منتظر موقعیت بودم تنها برم 

میکفتم خدا برا بچه هام بزرگه هواشون رو داره و...

اینکه ی کسیو دوس داشتم بیمعرفتی و لاشی بودن بد بودنو نصیب دلم کرد و بازیم داد الان بعد اینهمه وقت دل ...

سرچ کن تو نی نی سایت

من خودم را دوست دارم

استارترش آرتمیس هست

تاپیک های عین دارو هست

فقط بخون و بنویس و بهتر شو

افوض امری الی الله...
ازدواج که هم جنبه دردناک داره هم جنبه مثبت

ازدواج در لیران از کیفیت خوبی بر خوردار نیست در مجموع ولیدازدواج را باید کرد ازدواج بادگار خداوند ازدواج انسان اویت د ارو بوجود میاره  و 

2706