2733

ازدواج که هم جنبه دردناک داره هم جنبه مثبت

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکلی که برام پیش اومد و حالم بد کرد احساس میکنم بعد از اون خیلی اتفاقات تلخ دیگه هم افتاد 

کسی که عاشقشم و خدا خودش می‌دونه چه قدر دوستش دارم ولی ازم دوره تنها معجزه خدا می‌تونه اونو بهم بده 

شغل و کارم که رو هواست 

جو خونوادم که گاهی آنقدر تلخ میشه که می‌خوام بمیرم 

اوضاع مالی متوسط که اگه بهتر بود آرامش بیشتری داشتم 

کاش مادرم جواب تلفنمو میداد ، میخوام باهاش در مورد غصه ای که قلبممو درد آورده حرف بزنم

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
عزیزم افتخارم کن 

ممنون گلم ❤️❤️

ولی از اینکه خودشو بالاتر از همه میبینه اذیتم میکنه 

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️

اینکه ۷سال عمرم گزاشتم پای  یه پسر باجون دل قلبم دوسش داشتم

آخر سررفت خیانت کرد

با وجود خیانتش باز دوسش داشتم جداشدم ازش ولی یادش میفتم قلبم میخاد تیکه تیکه شه چرا اصلا باهم روبروشدیم 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2706