2733
2764

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

آفرین😂 زن داداش منم خیلی خوبع گله گل

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

یا خدااا 

اونم با خواهرشوهر😂😂😂

به حق چیزای نشنیده😂😂😂

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

شمارو باید تو گینس ثبت کنن

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

اوه من رکوردم با مامانبزرگمه ۱۷ دیقه دوست مامانمم زیاد بود یادم نیست

رای من جلیلی است دیگر فهمیدیم شهادت چه رنگی است😭 هرکس آزاده واسه انتخاب خودش اما من قطعی مکرر برق رو ، یارانه ۴۵هزار تومنی رو ، مدیرهایی که حقوقشون ۷۵۰ میلیون تومن بود رو ، ریزش بورس و آب شدن سرمایه م رو ، زخم بستر روحانی و از تو ماشین به دیدن کارگران رفتنش رو ، بنزین صبح جمعه ای رو ، واکسن وارد نکردنشون رو ، زانو زدن ظریف پیش امیر کویت رو ، تعطیل شدن کارخونه ها و بیکار شدن کارگرا رو ، "مسکن مهر مزخرفه" رو ، به ریش ملت خندیدن روحانی رو ، برجام بی فرجام رو که دلار هزار تومنی رو سی برابر کرد ، اختلاس برادر جهانگیری و تحویل دادن خزانه خالی به رییسی با کلی بدهی رو یادم نرفته🥶پیامبر : مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شودمن دلم می‌خواد به کسی رای بدم که برنامه داشته باشه نه با مغلطه و اسم آوردن از امام و شعائر مذهبی یا با دست گذاشتن روی مسائل حساس با احساسات مردم بازی کنه ، من دلم میخواد کسی رییس جمهور بشه که حداقل همین الان در قبال حرف های ستاد انتخاباتش مسئولیت بپذیره و نگه به من ربطی نداره! ، من دلم میخواد به کسی رای بدم که توی حرف هایی که میزنه تناقض فاحش نباشه! مثلا نخبگان باید در حل مشکلات کشور سهیم بشن + با هیئت علمی نمیشه برنامه نویسی کرد ؟ مثلا من نمیتونم در حالی که خودم تخصص قلبم و نامزد انتخابات ریاست جمهوری شدم وقتی میخوام از تیم کارشناسان طرف مقابل ایراد بگیرم بگم آقای ... که رییس بیمارستان هستن و اجوکیشن مدیریت ندارند (تازه در مورد اقتصاد پزشکی!) من میدونم که سلبریتی ها در ازای گرفتن پول تبلیغ کوروش کمپانی رو کردن پس الان هم به حرفشون اعتمادی نیست ، من نمیخوام به جبهه ای رای بدم که حتی تو این چند سال تلاشی نکرده حقه های انتخاباتی اش رو تغییر بده جبهه ای که برنامه ای ندارن و فقط میگن اونا میخوان اینترنت رو ‌فیلتر کنن یا تو پیاده رو دیوار بکشن تا رای بیارن بعد هم میگن نذاشتن نشد طرف مقابل رو علت همه مشکلات کشور جلوه میدن در حالی که بیشترین دوره ریاست جمهوری رو داشتن!دوستانی که میگن امضام سیاسیه هرکس میتونه از کاندید مورد نظرش امضا بزاره پیروز و موید باشید🌱

این همه مردم خواهر شوهر!

مال من که حال بهم زنه لجن

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
2706