2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چراا؟اذیتتون میکنه؟پیش ی روانشناس خوب برین بهتون مشاوره میده باهم کنار میاین☺

۱۳ سال گذشته از زندگی مون 

به خاطر کارایی که کرده دیگه نمیخامش مجبورم به ادامه .....

فقط میگذرونم همین ....

خدا برا هیچ کس نخواد

ولی هر لحظه اش به اندازه یه عمر میگذره 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
۱۳ سال گذشته از زندگی مون به خاطر کارایی که کرده دیگه نمیخامش مجبورم به ادامه .....فقط میگذرونم همین ...

دیگه سر شدم نسبت به همه چی 

برا خودم هیچی نمیخوام 

فقط میخوام تموم شه💔

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
۱۳ سال گذشته از زندگی مون به خاطر کارایی که کرده دیگه نمیخامش مجبورم به ادامه .....فقط میگذرونم همین ...

درسته..آدم مجبوره ب تحمل..منم با اینکه مجردم ولی دوروبرم انقد زنایی ک شوهراشون دیگ بهشون توجه نمیکنن زیاده ک کلا از ازدواج زده شدم

اگه هستید میشه تاپیک آخر منو نظر بدین خانوما ، وای فردا امتحان دارم نمتونم برم بخونم ، چیکار کنم من با این بشر ؟

توجه🛑🔞 افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

والا حس میکنم اصلا قلبی ندارم

دوشنبه ها تاپیک تک نیت میزارم و هزینه ش دعای از ته دل برای منه :)یعنی میشه بیای آروم بگیره این دل من دستاتو بگیرم مثل قبل باهم بزنیم توی دل شب یعنی میشه بیای؟
2706