2733
عشق یه طرفه🫠

منم 😭💔

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بزرگترین مشکله من تو زندگی ازدواج اشتباه بود متاسفانه

خیلی عواقبه بدی پس دادم 

طرفم خودش کوهی از مشکلاته و خانواده‌ش مخصوصا خواهرا ومادرش بدتر 

پیشنهاد میکنم به هیچ وجه ازدواج نکنین بهترینه خودتون باشید.با آرزوی شادی بی‌پایان 😇

خیلی تنهام 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
دقیقا خواهرمم گفت کاش میگفتی خداروشکر پسرم اخلاقشو  از داییاش ارث نمیبره .متاسفانه بلد نبودم ول ...

صدای شکستن قلبتو اینجا شنیدم خدا خودش،هدایتشون کنه

کار من یه وقتی با والدینی که دنبال فرزند خونده هستن بود همیشه گفتم واقعا جنس تون با آدمای عادی فرق داره دلهاتون خیلی بزرگه انگار تو یه لوول دیگه زندگی می کنید هر کسی نمی تونه کاری که شما می کنی رو انجام بده 

فکر می کنم خدا علاوه بر روحش از قلبش هم به شما هدیه داده 

بی اغراق میگم چون چند سال دادگاه فرزندخواندگی کار کردم و خودت می دونی همه جنبه های زندگی تون بررسی میشه پس می دونم که چی میگم

.
برادرم که بعد از فوت پدرم ارثمو بالا کشید تا قرون آخرشو هیچوقتم برام برادری نکرد دستم روم بلند کرده ...

خانه پدریم ونو میخاستیم بفروشیم من برادر و خواهرو مادرم پن سهم خودمودبنام مادرم کرده بودم زیاددحرفومیزد کاریرتداریم بعد که خواستن بفروشن متوجه شدم بادیک ساوک امدم نشستم گفتم من ازراینجا تکون نمیخورم ببینم کیونیخواد بفروشه منتها قبلش گفتم اگر خواستیم بفروشیم مگه ما چند نفریم ۴ نفریم چرا ۲ له ۱ یا یک ششم برای مامان ۴قیمتدمساوی تقسیم میکنیم که خواهرم گفت من لازم ندارم پنم گفتم به درک . نگو مادرمن سهم برادرم و خریده بود پنم همینطوری نداده بودم بنام مادرم کردم که مادرم دو دنگ بنام‌خواهر زوهدبود وایستدم نزاشتم کار کنن تا تقسیم شد  . به ۴ فسمت در نهایت چنددسال پیش ازدمابقی مادرمنویک‌میلیارد سهم من میشد با دامادو دخترش بالا کشید . نمازشون و سروقت میخونن منم اندازه خودم خدا بهم داده  ولی دو تا پسر و دختر دارم نمیتکنم قیمت بگذارم تمام زندگیم دستشونه بخدا مثل پروانه دورم میگردن . دلتنگیم زنمه که ۴ساله نداریمش اگه شما ازربرادر من از خواهر عیبی 

پسری بود که عاشقش بودم و عشقم یه طرفه بود. هر وقت یه چیزیش میشد یا ناراحت بود، من ناراحت میشدم. غمش غمم بود و شادیش شادیم. اونم پیگیر حالم بود. یه روز بالاخره از عشقم بهش گفتم ولی همه چی خراب شد. یه ماه پیش عمل جراحی سختی داشتم. بهش گفتم عمل دارم چون فکر میکردم اگه ببینه نیستم نگرانم میشه. ولی اون تو نبودم حتی حالمم نپرسید و بعدا بهم گفت، میدونستم رفتی عمل ولی حالتو نپرسیدم. یاد تمام دل نگرانیام براش افتادم یاد این افتادم که من حتی طاقت سرماخوردگیش رو نداشتم. اون شب دلم خیلی شکست و خیلی گریه کردم. 💔😭

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

تف کن تو صورتش

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
🥺امیدوارم خدا به دلمون نگاه کنه ناامیدمون نکنه دعای نادعلی رو بخون عزیزم امید داشته باش منم میخون ...

چرا میخونی میخای بهت برگرده؟

اینکه آدمهایی که بهم ظلم کردن دارن کیف دنیا رو می برن ومن با تموم بی کسی ها وغصه ها ودردهایی که اونا باعثشن باید حسرت وغم بخورم هیچ وقت کسانی رو که دست اونا رو گرفتن رو نمی بخشم

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
سلام  شاید براتون مسخره بیاد ولی تو همین چند روز پیش قلبم خیلی شکست. اولی اینکه شوهرم روز تول ...

این جور رفتارای بچه کوچولو ها که دست درازی میکنن طبیعیه و شما نباید ناراحت بشید، اون که خوب و بد رو تشخیص نمیده ولی میتونید این رفتاراشو کنترل کنید... مثلا موقع جیغ و دادش میتونستید بگید فردا میریم فلان جای دیگه، یا تو خونه شکلات و کیکی هستش که منتظرته:)... یا مثلا میگفتید که دختر عمه یه روز دیگه ایی میاد پیش ما... 

کلا بچه ها تو سن کوچیک هر جا میرن فقط میخوان بمونن اونجا. 

2706