2733
عنوان

شوهر ولخرج 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 45 پست
بابای منم اینجوری بود الان با شصت سال سن هیچی نداره

کلا خانواده من ماشالله همه خونه ماشین و جمع کن ان واقعا گاهی مقایسه میکنم اعصابم بهم میریزه اوایلش اوناهم تو سختی بودن یکم به خودشون سختی دادن الان پیشرفت کردن بیشترحرص منم همینه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه بعدش بی پول میشیم  الان مثلا هزارتومن نداریم .. شوهرم هی چشم امیدش به یارانه و سهام ...

امنیت مالی واقعا مهمه 

مدیریت ندارن چرا 

من فکر کردم از اون ۲۰ درصد خرج خوشی میکنن 😶

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
کلا خانواده من ماشالله همه خونه ماشین و جمع کن ان واقعا گاهی مقایسه میکنم اعصابم بهم میریزه اوایلش ا ...

منم خودم اهل پس انداز و آینده نگرم نمیشه ک هرچی پول دست آدم میاد خرج بشه تا میتونین قرعه کشی بزارین و وام بگیرین تا ولخرجی نکنین و پول وام و قرعه رو هم سرمایه گذاری کنید. 

یعنی عقده ایی شدم ی نمیتونم بگم برومغازه خرید کن میره کلشو میخره یا بگم دوتا نون بگیر ۵ تا میخره خرج ...

چرا خودتت خرید خونه را عهده نمیگیری؟

قبول نمیکنه کل درآمد را بده به تو که طبق مدیریت تو پیش بره ؟

بگو ۴  ماه   مثلا من مدیریت کنم ببینیم نتیجه چی میشه

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
ته زندگی هم میگن زنش زن نبود ازخودمم همینه منکه زیر قرض انداختمش نمیدونه چکار بکنه قبلا انقدر حرصم م ...

ی بار کردم اینجور ولی اعسابمو بهم میریخت هی قورشو بهم میزد روان نذاشته بود برام 

میدونه تو سختی میزارمش گردن نمیگیره 😔

پس از خوشیات نگذر تو هم 

اصلا دلیلی برای فداکاری وجود نداره 

بگو از این به بعد من هم مدیون خودم نمیشم و کیف دنیا رو میکنم 😒

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
ی بار کردم اینجور ولی اعسابمو بهم میریخت هی قورشو بهم میزد روان نذاشته بود برام 

محل نذار اینجوری هم اعصابتو بهم میریزه 

ولی دوتا نصیحت خاهرانه یکی اینکه مردارو ب جایی نرسونین من شوهرمو یه ذره ب جایی رسوندم دیگه نمیشناسدم  تا میتونی عشق وحال کن وهمه چیزو تجربه کن دوم اینکه پس انداز مخفیانه داشته باش کلی بهت اعتماد ب نفس میده خودتو ب یه جایی برسون

پس از خوشیات نگذر تو هم  اصلا دلیلی برای فداکاری وجود نداره  بگو از این به بعد من هم مدی ...

منم بکنم اونم بکنه پس اینده بچه چی میشه ایندمون چی میشه خوشش میاد خرج بکنم 

دقیقا مثل شوهر من  خواداولویت نونه ماشین ادم داشته باشه اینارو بعد ولخرجی کنه ایرادی نداره واق ...

عزیزم ما فقط یدونه ماشین داریم از دار دنیا شوهرمم بسیار دست و دلباز اوایل میگفتم کاش یکم خسیس میبود جمع کنیم خونه بگیریم بعد متوجه شدم با این چندرغاز که نمیشه خونه خرید پس همون بهتر در زمان حال زندگی کنیم و جلو بریم

عزیزم ما فقط یدونه ماشین داریم از دار دنیا شوهرمم بسیار دست و دلباز اوایل میگفتم کاش یکم خسیس میبود ...

نمیخوام از بقیه فامیل جابمونم چون یعنی هیچکس از اقوام فامیل شوهر یا خودم اونا مستاجرنیستن

کلا خانواده فامیلامون اینچیزارو بدمیدونن میگن بی عرضه ان بعدچندین سال زندگی تنوز مستاجران کلا اجارهنشینی روبدمیدونن منم میبینم پیشرفت نمیکنم باد این همه سال جوش میزنم اینقدر اعصابم بهم میریزه ک نهایت نداره ومیخوام چه بین خانواده خودش و خانواده من ازهمه عقب تر باشیم هی بگم فاثاث کشی دارم حس بدی بهم میده نمیدونم بفهمی منو یا ن

2706