2733
شاید دیر رفتین کاشکی زودتر میرفتین دکتر حالا پودر کیدی لاکت از داروخانه بخر بخور واسه روده و باکتری ...

اره من اشتباه کردم.روزای اول ک اووووج بیماری یود گفتم نمیرم دکتر حتما معدم بهم ریخته.رفته رفته هی ب علائمم اضافه میشد

کاش من اینابود.من گوارشیه.کل گوارشم ب فنا رفته

یعنی معدت درده؟اگه معده وسوزش معده س ک واقعا خدا بهت صبر بده حالا من باردار بودم تا نه ماه سوزش شدید معده ومیاوردم بالا حتی یه روز قبل زایمانم مجبور شدم بیمارستان بستری شم میدونم ک بدترین زجر درد معده س 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی معدت درده؟اگه معده وسوزش معده س ک واقعا خدا بهت صبر بده حالا من باردار بودم تا نه ماه سوزش شدید ...

معدم گاهی تیر میکشه.روده هام صدا میدن و مدفوعم یا خلطیه یا خلط توشه گاهی تو خلطم خون هست.استخون درد دارم

معدم گاهی تیر میکشه.روده هام صدا میدن و مدفوعم یا خلطیه یا خلط توشه گاهی تو خلطم خون هست.استخون درد ...

من تا مریض بودم استخون درد شدید داشتم واقعا سخت بود با یه بچه پنج ماهه هم ب اون برسم هم خودمو جمع کنم سه بار سرم زذم الانم ک درد استخون دارم فقط بخاطر زایمانمه دردش کمه شما متخصص رفتین جواب نگرفتین 

خدا شفا بده 

من تا مریض بودم استخون درد شدید داشتم واقعا سخت بود با یه بچه پنج ماهه هم ب اون برسم هم خودمو جمع کن ...

منم قبلا درد استخون داشتم ولی یک بار قبل ترش یعنی قبل زایمانم بازم از ویروس بود بعد اون مال زایمانم بود دیگه کم کردن وزنم روغن داغ بود برا بدنم که با این ویروس هزار دردومرض گرفتم.۳.۴ روز پیش رفتم متخصص.بهتر شدم ولی کامل نه.شنبه ازمایش چکاپ دارم

من تا مریض بودم استخون درد شدید داشتم واقعا سخت بود با یه بچه پنج ماهه هم ب اون برسم هم خودمو جمع کن ...

منم الان بچم یک سالشه ناااابود بودم روزای اول.الان بهترم به نسبت

سلام به همگی 

منم دوهفته اس درگیر این بیماری ام

روزای اول تب و بدن درد شدید بود بعد گرفتگی شدید صدا سرفه های خلطی، عفونت سینه در حد صدا دادن موقع تنفس، نفخ شکم، تنگی نفس احساس سنگینی سینه 

و فقط به پزشک خانواده مراجعه کردم و دارو میخورم هر روز از شدت علائم کمتر میشه 

بنظرتون باید به‌ متخصص مراجعه کنم

و اگه کسی برای سرفه و گرفتگی صدا راهکار داره لطفا بگه که استفاده کنم

سلام به همگی منم دوهفته اس درگیر این بیماری امروزای اول تب و بدن درد شدید بود بعد گرفتگی شدید صدا سر ...

سلام به متخصص مراجعه کنید اگر سرفه وگرفتگی صدا فقط دارید متخصص ریه اگرعلائم دیگه هم دارید عفونی