2733
عنوان

خواستگار و ازدواج

271 بازدید | 20 پست

اینکه هیچ پیشنهاد و خواستگاری ندارم ولی تا دوستام ی جایی میرن و یکی ازشون خوشش میاد اذیتم میکنه 

مگه من چیم از بقیه کمتره 

شاغلم 

تو اجتماعم 

تیپ و قیافم خوبه 

ظاهرم خوبه 

کلاسای مختلف میرم 

جاهای مختلف میرم 

ولی دریغ از ی خواستگار دریغ از ی پیشنهاد 

بخدا دخترای کوچیکتر از من بچه دارن دیگ همسنام و دوستام بماند 

یعنی من حق ی ازدواج خوب با ی آدم خوب و ندارم 

آیا ممکنه منم بتونم ی ازدواج عالی داشته باشم تا قبل اینکه سنم بره بالا 

۲۷ سالمه

وقتی ۴ سال پیش اینجا میومد و میگفتم چرا کسی نمیاد میگفتن صبر کن 

اون موقع دوستام داشتن ازدواج میکردن ی سری هاشونم بچه داشتن 

الان شده ۲۷ سالم بازم میگن صبر کن 

دیگ چقدر باید صبر کنم

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتار هاتو شاید باید اصلاح کنی و یا استایل و اخلاقتو

اینکارارو کردم 

جواب نداده

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین

همه چی باید خدا بخواد همه کارا ب دست اون انجام میشه 

منم ۲۶ سالمه و دوس درم دیگ منم ب قول معروف قاطی مرغا بشم اما خب تا حالا قسمت نشده 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 کاربری دست دو نفره 👭 ... هر بژی کورد 
اینکارارو کردم جواب نداده

اره منم مثل تو امولی شاغل نیستم بخدا خسته شدم دیگ دوس دارم منم ب امید خدا متاهل بشم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 کاربری دست دو نفره 👭 ... هر بژی کورد 
بعضی ها نامرئی هستن دیده نمیشن.دلایل مختلف داره.ببین کدومش روداری.

من که دنبال ازدواج نیستم اصلا ولی منن فکر کنم نامرئیم با اینکه اتفاقا خیلی ادم تو چشمیم هستم😂

هیچ پیشنهاد خاصی نداشتم تاحالا

امید بذر هویت ماست 💚🌱
من که دنبال ازدواج نیستم اصلا ولی منن فکر کنم نامرئیم با اینکه اتفاقا خیلی ادم تو چشمیم هستم😂هیچ پی ...

آره نامرئی بودن حتی توی کار هم میتونه مشکل سازنده.

t.me/atenaasoderomanداستان زندگیم رومیزارم هرروز 

آلام خیلی چیرا عوض شده شاید خودت فک میکنی رفتار و اخلاقت اوکیه یاظاهرت ،مثلا من تا چندسال پیش بادوستم بیرون میرفتم اکثر توجه ها بمن بود ،الان دوستم دماغ عمل کرده و لباشو ژل زده ک دیگ اصلا دیگ دکتر میادخواستگاریش

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706