2733
عنوان

شوهر ولخرج 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 45 پست
تو هم کنارش ولخرجی کن اون از نفس می افته و ولخرجی و استپ می کنه. شوهرت خیلی لارجه از زمان حال لذت ...

واقعا اصلا فکر اینده نیست براکس منم اینده نگرم 😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حق داری  به نظرم زیر فشار وام و قسط و اینا بره مجبور بشه مدیریت یاد بگیره

شوهر من کلی قسط و وام داره تقریبا ۸۰ درصد حقوقش میره واسه وام ولی ولخرجی میکنه😑 مثلا یهو از سرکار میاد رفته غذا گرفته.. رفته ساندویچ گرفته .. بهش میگم نیم کیلو مثلا پیاز بگیر میره ۲ کیلو میگیره.. 

ببین نمیگم بدم میاد ها ... کیه که بدش بیاد غذای بیرون رو

فقط بهش میگم نکن این کارا رو بذار پس انداز کنیم

اینم بگم خونه و ماشین داریم الحمدالله 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
واقعا اصلا فکر اینده نیست براکس منم اینده نگرم 😔😔

اگه احساس افسردگی دارید درگیر گذشته هستید

اگر اضطراب دارید درگیر آینده هستید

اگه شاد هستید در زمان حال سپری می کنید

هر چند تو این زمونه بلایی سرمون آوردن که مجبوریم آینده نگر باشیم

ازش پول بگیر خودت مخفیانه حسابی پس انداز کن

۴ میلیون و مثلا می تونستی خودت بگیری یه ایکه طلای دست دوم بگیری به عنوان پس انداز

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
شوهر من کلی قسط و وام داره تقریبا ۸۰ درصد حقوقش میره واسه وام ولی ولخرجی میکنه😑 مثلا یهو از سرکار م ...

عزیزم به نظرم اینا ول خرجی نیست 

سخت نگیرید 

دنیا دو روزه 

تعادل بهترین چیز در زندگیه

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

یعنی عقده ایی شدم ی نمیتونم بگم برومغازه خرید کن میره کلشو میخره یا بگم دوتا نون بگیر ۵ تا میخره خرجای بیخود یا بگم ی بستنی بگیر میره ۵۰۰ تومن میگیره ادم از گفته خود پشیمون میشه اخر ی ز

راهکار ندادینااااااا

اگه احساس افسردگی دارید درگیر گذشته هستید اگر اضطراب دارید درگیر آینده هستید اگه شاد هستید در زمان ...

اونقدر پول دستم نمیده چون یکمم قسط داریم ماهی فوقش ۵۰۰ بزنه ک اونم خرج خونه میکنم 

عزیزم به نظرم اینا ول خرجی نیست  سخت نگیرید  دنیا دو روزه

آخه بعدش بی پول میشیم 

الان مثلا هزارتومن نداریم .. شوهرم هی چشم امیدش به یارانه و سهام عدالته

این سری آخه رفتیم خریدای عید ۳بار غذا بیرون خوردیم😪 

حالا شوهرم میخنده میگه عیب نداره هم حال پولدارا رو درک میکنیم هم فقرا

ولی من وقتی پول نداریم همش ته دلم انگار خالیه 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
اونقدر پول دستم نمیده چون یکمم قسط داریم ماهی فوقش ۵۰۰ بزنه ک اونم خرج خونه میکنم 

اعتراض کن بگو خودت این همه ولخرجی می کنی منم پول لازم دارم

زوری ازش پول بگیر ولی پس انداز کن

نگو بهش پس انداز کردی بگو خورد خورد خرج شد

تا می تونی جمع کن به دور از چشمش

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
شوهر من کلی قسط و وام داره تقریبا ۸۰ درصد حقوقش میره واسه وام ولی ولخرجی میکنه😑 مثلا یهو از سرکار م ...

دقیقا مثل شوهر من 

خواداولویت نونه ماشین ادم داشته باشه اینارو بعد ولخرجی کنه ایرادی نداره واقعا مستاجری و نداشتن امکانات اینجور خواب خوراکو از ادم میگیره 

2706