2733
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2451026 بازدید | 51280 پست
سلام... راستش پسر من همین ماه سه سالش میشه قبلا خیلی باهوش بود و کامل حرف میزد و هیچ مشکل جدی توش د ...

دوست عزیز حتما هر چه سریعتر ببر متخصص مغز و اعصاب کودکان نوار بگیرن ازش ممکنه که تشنج داشته باشه هر چه چقدر سریعتر بهش رسیدگی کنی رشد بچت امکان داره به تأخیر نیافته 

سلام... راستش پسر من همین ماه سه سالش میشه قبلا خیلی باهوش بود و کامل حرف میزد و هیچ مشکل جدی توش د ...

سلام عزیزم . پسر منم اولش ک تلویزیونو روش قطع کردم بی دلیل میخندید و  یه دااد خاصی میزد و میزد زیر گریه و یه حرکات عجیبی ولی خیلی زود خودش خوب شد.واقعا نمیدونم این تجربه من بود.بچه من البته دکترا میگفتن توی طیفه. والان تقریبا دوماهه قطع کردم دیگ ندیدم اینجوری بشه. اولش اینجوری شد و سریع رفع شد.

چند روزه قطع شده؟

💙اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه بار کتری رو گاز بود یه بار سیب زمینی سرخ می‌شد . میگن اینایی که توی طیف هستن بی دلیل دستشون روی گ ...

ن اون برای صدای خیلی بلنده ک دست میزارن.

بچه خواهرم ک هیچیش نیست ی مدت اینجوری کرد گفتن مال عفونت گوشش بوده ولی زیاد دستشو میزاشت.

💙اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️
ن اون برای صدای خیلی بلنده ک دست میزارن. بچه خواهرم ک هیچیش نیست ی مدت اینجوری کرد گفتن مال عفونت گ ...

هر دوتا دستش میذاشت ؟

نمی‌دونم والا میگن ربطی به صدای بلند نداره .

خدایا ما رو ناامید نکن . شکرت 
هر دوتا دستش میذاشت ؟ نمی‌دونم والا میگن ربطی به صدای بلند نداره .

اره اون هر دوتا دستشو میزاشت.

ن من تاجایی ک اطلاع دارم صدای خیلی بلند بیاد دست میزارن. حساس شدی ونگرانی ،نگرانیت داره کاملا منتقل میشه به بچه. اینگار مثلا همش منتظر علائمی.درسته؟ کشیدم خودم ۲ سال درکت میکنم. توکل کن اصلا ی مدت چشم بردار ازش.ن اینک محلش نزاری.منتظر علامت و... نباش.تو ذهنت اصلا اوتیسمو نیار. کلا اینجارم دنبال نکن ی مدت.بخدا خیلی تاثیر داره.

پسر خودم ی مشکل دیگ داره  ک نمیخوام بگم. تشنج مخفیم داره. دیگ فک کن من هر ۶ ماه درگیر ازمایش و.... هستم برای این ۲ تا مشکل.

خداروشکر کن بخاطر بچت.هیچیش نیست زیادی حساسی.ان شاالله همیشه سلامت باشه عزیزت

پیراستام ویک آمپول ب۶اونم نصفش وشربت زینگ ویتامین ثوگروه ب که این سه تا آخری یک شربت

یه سوال دیگه داشتم عزیزم، تشخیص روانپزشک هم پیش فعالی بود مثل همون گفتار درمانه؟ 

هر دوتا دستش میذاشت ؟ نمی‌دونم والا میگن ربطی به صدای بلند نداره .

منم قبلا پسرم در مواجهه با صدای ماشین همچین حالتی داشت دوتا انگشتش می‌ذاشت داخل گوشش چند ثانیه وبعددرمی آورد انگار داشت صداها و امتحان میکرد اماخداروشکر ازبین رفت

اره اون هر دوتا دستشو میزاشت. ن من تاجایی ک اطلاع دارم صدای خیلی بلند بیاد دست میزارن. حساس شدی ونگ ...

صدای خیلی بلند روکه منم دستم رو می زارم روگوشم واکنش به صداهای معمولیه که خطرناکه

سلام، سلامت باشه پسر گلتون، راستش من هفته پیش پسرمو بردم پیش یه روانشناس و تشخیص اتیسم خفیف دادن و ت ...

عزیزم خدا رو شکر که گفتن میتونه یه زندگی نرمال داشته باشه، شاید انقدر پیشرفت کرد که هیچ تفاوتی رو با همسن و سالاش حس نکنی، فقط به تشخیص گفتار درمان یا روانشناس میشه کامل اعتماد کرد؟ حالا من هر وقت به گفتار درمان پسرم میگم نظرتون چیه، میگه تشخیص فقط و فقط با روانپزشکه یا متخصص مغز و اعصاب 

2706