2733
عنوان

مامانهای باتجربه لطفا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 20 پست
خوب بچها جمع شن سرپیری گناه داره یه بزرگتر وساطت کنه

همه کنار کشیدن فقط منم که دارم چوب دلسوزیهامو میخورم بخدا دیروز با برادرشوهرم حرف زدم گفتم این ناراحته گریه میکنه برگرده روستا بخدا زیر طعنه ها له میشه بهم گفت بفرستش بره این اشک و گریه ها همش فیلمه و تو ساده ای

همه کنار کشیدن فقط منم که دارم چوب دلسوزیهامو میخورم بخدا دیروز با برادرشوهرم حرف زدم گفتم این ناراح ...

مگ خونه داره خودش

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنده خدا چقدر سخته سربار یه زندگی دیگه بنظر بیای

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
نه خونه ی مادرش و برادرهاش اونجان

جای ک اولاد آدم نمیشه خونه برادر

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بخدا خیلی دلم گرفته هرکی میرسه میگه اینقدر براش دلسوزی نکن ولی یک دلم میگه حالا که خداروشکر حالش بهتر شده بزارمش پیش بچه م باشه و دور هم خوش باشیم یک دلم میگه من دیگه تا اینجا سختی ها و افسردگیهاشو سنگ صبور بودم براش دیگه بفرستمش و منم به زندگیم برسم و اونم که دیگه حالش خوبه و میتونه با مادرش که تو روستا و تو یک خونه ی بزرگ تنهاست به زندگیش برسه ، بخدا نمیدونم چکار کنم اگر برادرشوهرم قبول میکرد ماهی یکیشون ازش نگهداری کنیم خیلی خوب میشد ولی چکار کنم که هیچ جوره راضی نمیشه میگه بفرستش روستا اونجا پیش مادرش باشه