2733
عنوان

خانواده شوهرم مث سگ از چشمم افتادن به نظرتون یه روزی تاوان میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 24 پست

والا سگ خیلی‌ شرف داره ها به بعضی از آدمای این سیاره....حداقل بدی واسه کسی نمیخواد بدگویی نمیکنه و...‌مواردی که خوت نام بردی❤️‍🩹

تایپیک اخرمو بخون اگه دوست داشتی 

خانواده شوهرت مثل خانواده شوهر منن بی چشم رو من دستمو تا ارنج بکنم تو عسل بزارم دهنشون میگن شیرینیش زیاد بود دلمونو زد  زایمان کرده بودم سزارین بچمم سخت سینه میگرفت  با اون وضعیت اشفته و داغون پدرشوهرمم هروز پامیشد میومد خونمون میموندن شامو ناهار هی سیگار میکشید صدای تلوزیون گوشیو زیاد میکردن یروز از ساعت ۱ ظهر تا ۱۰ شب نتونستم برم سرویس چون نمیتونستم راه برم سخت بلند میشدم انقد نشسته بودم از درد بخیه داشتم میمردم هربار شیردهی ب ۱۰۰ مدل مختلف باید خمو راست میشدم پدرشوهرم نبینه اخرش مادرم ب مادرشوهرم گفت شوهرت اگه ناراحت نمیشه یزره بره بیرون این بنده خدا پاشه بره سرویس مرد از شکم درد ناراحت شدن که اره تو بما رو نمیدی بیاییم گفتم ب درک میایین بیاین نمیایینم چه بهتر والا ندیدیم پیش زن زائو مرد بره پدر خودم نمیومد بنده خدا  پدرشوهرم میومد یسره خونه ما پلاس

کاربری که همیشه بخاطر مسائل سیاسی تعلیق شده  کاربری ششم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم مادرشوهرم کلی بلا سرم آورد ولی بعد از من دوتا عروس اومدن بعد از اینکه آخری عروسی کرده الان جونش واسه من در میره هی پیش همسایه و فامیل میگه فلانی فرشتس من باهاش خوب نبودم ولی اون باهام خوب بود 

در حدی بگم بهت که بچمو میخواست بگیره بده به جاری بزرگم که بچه دار نمیشن 

خونه ساختیم ازمون گرفت فروخت .....

حتی از دستش خودکشی کردم همسرم نجاتم داد 

بعد اینکه اون دوتا اومدن تازه فهمیده باید آدم باشه پیش همشون قربون صدقه من میره بیا و ببین😪

ولی من اصلا خوشحال نیستم چون روزهایی که دعوام میکرد روزای اول زندگی مشترکم بود که به تلخی گذشته حتی روش نمیشه حلالیت بخواد ازم هر چقدر محبت کنه اون روزا فراموشم نمیشه 

اون جواب کاراشو داره میبینه ولی برای دردایی ک من کشیدم مرحم نمیشه ک

وقتی شوهر آدم با خانوادت خوب نباشه چطور میشه باهاش خوب بود

تو باهاش خوب باش انقد خوب باش که دلیل بد بودنش و بهت بگه 

انقد خوب باش که خجالت بکشه از اینکه با خودت و خانوادت بد باشه

خودم تحمل کردم که میگما 

مردا از همون اول حق رو میدن به مادرشون طول میکشه تا قبول کنن تقصیر مادرشونه تو باید با سیاست رفتار کنی و مهربون باشی اونجوری میتونی دلش و بدست بیاری 

من خیلی طول کشید شوهرم و متوجه کنم که تقصیر من نیست تو دعوا ها بعد که شوهرم متوجه شده بود برادرشوهر هام جبهه گرفته بودن که چرا شوهرم طرف منو میگیره 

اونام تا زن نگرفتن متوجه نشدن که عیب از مادرس نه عروس 

طول میکشه ولی با محبت همه چیز حل میشه مرد با محبت رام میشه مطمئن باش هر چقدر باهاش خوب باشی همونقدر بعد چن وقت به خودت برمیگرده امتحان کردم که میگما

تو باهاش خوب باش انقد خوب باش که دلیل بد بودنش و بهت بگه انقد خوب باش که خجالت بکشه از اینکه با خودت ...

عزیرم من شوهر ندارم واسه استارتر گفتم😂🥹

بزن باران ک دین را دام کردند!بزن باران خدا بازیچه ای شد...ک با آن کسب ننگ و نام کردند🖤

بی چشم رو ب اینا میگن.بخدا قسم برای خانواده شوهرم کم نزاشتم.هرمناسبتی کادو دادم و دعوتشون میکردم.ولی همش بی محلی میکنن و تیکه میندازن.خیلی هم احترامشون رو دارم حتی یکبار تو صداشون نکردم.

اون روز داشتم با بچه خواهرشوهرم که ۳ سالشه بازی میکردم حتی بردمش براش لاک خریدم بعد یهویی اومد بهم گفت ای مارمولک تو خیلی مارمولکی.

یهویی همشون زدن زیرخنده حتی بچه رو دعوا هم نکردن.

بعد هی میگفتن ب زن دایی چی گفتی؟بگو. اونم میگفت.

بغض کرده بودم توی جمعشون دلم واقعا شکست.

بعد همشون تا لحظه ای داشتن میرفتن خونشون لبخند روی لباشون بود و زل زده بودن ب من.

از اون بچه ناراحت نشدم ولی خنده های اونا آزارم داد و هی میگفتن بگو چی گفتی‌‌‌...

بخدا قسم چقدر قربون صدقه بچه میرفتم و براش کادو میخریدم و زمانی که خواهرشوهرم باردار بود کلی براش کیک و لواشک و میوه و مربا و ترشی و درست میکردم میبردم براش.

اینم شد دست مزدم.....

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤

با خودم گفتم شاید توی خونه همش غیبت منو میکنن و بهم میگن مارمولک و یهویی بچه اومده بهم گفته ای مارمولک.

نمی دونم خدا عالمه ولی واقعا دلم شکست از خنده هاشون.

تا آخرش بغض داشت خفم میکرد.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
آها 🤣 الان بگم خداروشکر یا الهی که شوهر کنی نمیدونم که کدومش به دلته 😁

فعلا زوده 

هرچی خدا بخواد😂😍

بزن باران ک دین را دام کردند!بزن باران خدا بازیچه ای شد...ک با آن کسب ننگ و نام کردند🖤