2733
2734

سلام بچه ها لطفا بیاین داخل تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9469388/ختم-۱۲۴-هزار-صلوات-تا-ولادت-حضرت-محمد?postId=254640598

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.

عزیزم رفتم‌ به این تاپیک سر زدم چند تا سوال دادم ازت

اول اینکه خودت جواب گرفتی؟

دوم اینکه ببین درست متوجه شدم‌چون‌۲۰۰ صفحه بود من همشو نخوندم ۱۰‌صفحه اول و صفحه ۲۴ تا۲۶ خوندم

نذر ۱۲۴۰۰۰ صلوات که هیچ قاعده و قانون خاصی برای شروع و پایان نداره مثلا اگر یه روز اصلا نفرستی ام مشکلی نیست ولی بهتره مداوم باشه و اینکه مثلا یه روز ۱۰۰ تا بفرستی یه روز ۱۰۰۰ تا مشکلی نیست؟

فقط یه سری قوانین معنوی داره که اگر انجام ندیم مشکلی نیست ولی بهتره که باشه چه توی این نذر چ هر نذر دیگ ای مثل انجام ندادن گناه کبیره و کینه و... چون کلا باعث عدم استجابت دعا و یه سری چیزا انجام بشه خوبه مثل صلوات فرستادن با تسبیح تربت ؟

خدایا ممنونم که همیشه حواست به منو خانوادم هست💞 
عزیزم رفتم‌ به این تاپیک سر زدم چند تا سوال دادم ازت اول اینکه خودت جواب گرفتی؟ دوم اینکه ببین درس ...

گلم‌ این‌پیامو میخواستم توی تاپیک اون خانوم ک از بچه دار نشدن ناراحت بود و گفت دختر عموش که کوچیک تره حاملس ازتون بپرسم چون اونجا تاپیک اصلی معرفی کردید ک قفل شد اون تاپیک اومدم اینجا ازتون پرسیدم

خدایا ممنونم که همیشه حواست به منو خانوادم هست💞 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم رفتم‌ به این تاپیک سر زدم چند تا سوال دادم ازت اول اینکه خودت جواب گرفتی؟ دوم اینکه ببین درس ...

بله گلم.درست گفتی.به نظرم بهتره صفحه ۳۵ را بخونی بعد شروع کنی.این دویست صفحه را هم روزی یکی دو صفحه را بخون .بچه ها معجزه هایی که دیدن را تعریف کردن امیدوار میشی به این ختم

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.
2742
عزیزم میشه لینک اون تاپیکو بهم بدین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10211945/معجزه-ختمو-نذر-بهتر-ازین-رو-سراغ-ندارم-معجزه-حقیقی?postId=285617471

2740
من نمتونم بهتون پیام بدم شخصی میشه شما برام درخواست دوستی بدید کار شخصی دارم

پیام دادم