2737
2734

دیگ همه منو میشاسید 

زندگی خوب بود ی دعوا کلا همه چی خراب شد 

بردار شوهرم نشست زیر پاش 

شوهرم وابسته میگفتن بمیر میمیرد 

من میدونم شوهرم ب درد زندگی نمیخوره چون هم سنش زیاد ۱۴ سال اخالاف سنی داریم 

من ۲۲ اون ۳۶ هم خانوادش همه کارش بودن یعنی شوهرم اختیار شلوارش نداشت 

با مادرش توی ی ساختمون میشستم 

شوهرم دوس داشتم چشمام کور بود همه جورعه 

بعد شوهرم ب خودم تهمت زد ب خانوادم بی احترامی کرد همه جارو الان پر کردن سیگاری بود دیروز رفتم جهزیه مو جمع کنم داداش خواهرش بودن خودش نبود تازه با مامور رفته بودم هرچی از دهنش دراومد گفتن داداش لگن پرت میکرد زیر لب فش میداد 

بگذریممم

من دلیل طلاق ندارم نمیتونم این چیزهارو ثابت کنم برای دعوا شکایت کیفری داریم ولی دلیل طلاق حساب نمیشه چون فقط دستم کبود شد بود 

دولت قبول نمیکنه 

با اون وحشی باز خودش با کتک بیرون کرد رفته تمکین زده ب دروغ گفته خانوم خودش رفته ما بزرگ تر فرستادیم نیومدش 

خب بگذریم 

من ۱۴ سکه مهریه ام 

من اگ مهریه بگیرم اون منو طلاق نمیده بعد تمیکن میزنه بعد ۶ ماه حکم مجدد ازدواج یعنی تا ۱۰ سال دلش نخاد طلاق نمیده 

بعد میتونم مهریه مو ببخشم ولی زود تموم میشه چون نمیخاد طلاق بده مجبورم طلاق خلع بدم ک ب دولت بگم من مهریه میبخشم طلاق بده 

اینجوری خیلی خوش بحالش میشه همه چیو ک گرفت 

هیچی نداشت توقیف کنم یعنی میشه سالی یک سکه 

نمیدونم چیکار کنم 

بمونم توی این حال تا چندسال مهریه بگیدم 

یا ببخشم تموم بشه 😔

دعا کنید برام 

ماجرای کامل دعوا هم توی تاپیک قبلیم هست 

تا دیروز میگفتن عکس گذاشته الان میگن سیگاری بوده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من نمیگم چیکار کن راه درست و خودت میتونی انتخاب کنی 

ولی موفع طلاق من وکیلم یه حرف خوبی زد گفت خانم جونت و بردار فرار کن توافق کن تموم شه بره اون میره زن میگیره رندگی تشکیل میده ولی تو میمونی و پنج شیش سال پله های دادگاه و بالا پایین میکنی چون مهربه هفت هشت ماه یک سکه اونم خیلی پیش میاد پرداخت نکنه مجبوری بری شکایت دوماه درگیری 

کلا میگفت پروسه مهریه خیلی سختت مخصوصا مرد هیچی نداشته باشه دست زن به جایی بند نیست   

منم توافقی جدا شدم 

2731

عزیزم پیامی چیزی ازش نداری؟

من پیام زیاد داشتم که اصرار به طلاق توافقی داشت و واسه از خونه بیرون کردنش استشهاد جمع کردم.  تمکینش رد شد. تا حالا دو بار دادخواست داده بار اول هم شهرستان هم مرکز استان که اعتراض زده بود رد شد. بار دوم هم باز شهرستان رد شد مرکز استان اعتراضش هنوز جوابش نیومده و میگه همچنان ادامه میده به دادخواست دادن😕😕😕😕 تا زمانی که یا من محکوم شم یا خسته شم بگم توافق 😕😕😕😕😕

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2740
2706