2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همون که با هویج و کل کلم.و لبو و کرفس و... همونو میگی؟
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
2740
همه موادتو بشور شامل گل کلم.هویج.خیار.سیر.کرفس. بادمجون بعد تکه تکه کن بذار رو دستمال نصف روز بمونه قشنگ خشک شه بعد تو سرکه بریز بذار رو بار اول سفتا رو بریز مثل هویج گل کلم کرفس و بذار یه قل بخوره در اخر نرما رو بریز بعد ادویه شو بزن بعد بذار نصف روز سردشه بعد سرد شدن بذار توشیشه نصف روز دیگم در شیشه رو باز بذار بخاراتش بره بعد بذار یه گوشه جا که افتاد رنگش معلومه بذار برم ادویه شم ازون تاپیکم کپی کنم برات
به امیدافزایش وزن از ۵۴/۳۰۰ تا۷۰. 54/300»56/600» 57/900»59/600»60/700»63/400» 67 » ... الهی و ربی من لی غیرک💞💓💓💞
هویج ،کرفس کلم گل ،سیر،پیازخیلی ریز اینا رو به غیر از پیازو سیر در اندازه کوچیک خرد کن بعد نمک فلفل ادویه زرد چوبه بریز اگه دوست داری رنگش قرمز شه کلم قرمزهم خرد کن بریز ما تو تبریز یه گیاه شبیه جعفری هست اسم فارسیشو نمی دونم میجوشونیم ابشو با سرکه مخلوط میکنیم فوقالعاده. خوشمزه میشه
2706