2737
2739
عنوان

رفتار های عجیب دختر عمه

863 بازدید | 74 پست

یه دختر عمه دارم ازم هفت سالی کوچیکتره و مجرده...هیچ‌مشکلی هم با خانواده من نداشته...عروسی برادرم که بهانه اورد و نیومد ..پدرم هم تازگی ها فوت شد سر ختم نیومد خونه ما یعنی داییش هم نمیاد.فقط چهل اومد سر خاک و بعد بهم گفت خواهرش از خارج شماره منو گرفته زنگ می زنه برای تسلیت یعنی دختر عمه بزرگم که هم کلاسی هم بودیم.

تا الان یک ماه هم گذشت زنگ‌نزده..کلا دایی ای اونهابوده انقدر بی تفاوت اخه!

زنگ زد بهش چی بگم؟

رفتارم با دو خواهر چطور باشه؟ شما باشید ناراحت می شید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید افسردگی گرفته

یا شاید درس داره یا مشکلی داره

منم خیلیه نرفتم خونه فامیل چتد وقت پیش عروسی داییم نرفتم به خاطر درسام 

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
نه ناراحت نمیشم.خوشش نمیاد جاهای شلوغ بیاد منم همینجوری ام معمولا مراسم های ختم رو نمیرم مگه خانواده ...

کار مودبانه ای نیست بالاخره خانواده فقط واسه خوشی که نیست ادما تو غماشون همدم میخوان 

نه منم با فامیلام مشکلی ندارم ولی هرکاری میکنم تا نرم خونشون و میپیچونم ، بنظرم زنگ نزن خودش اینجور خاسته 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2740
کلا نمیدونم چرا دخترعمه ها اینجورین منم یه دختر عمه دارم کلا بامن مشکل داره خیلی سعی میکنه تابلو نبا ...

خیلی هم قیافه گرفت برامون.مثلا ما عذاداریم ..با ارایش و چسان فیسان اومد‌..با من مشکلی نداره اما کلا معلوم نیست چشه

کار مودبانه ای نیست بالاخره خانواده فقط واسه خوشی که نیست ادما تو غماشون همدم میخوان 

دقیقا انقدر دختر عمع پسر عمه دارم هیچ کدومشون پیشم نیوندن دلداری بدن.پدرم هم نه ارثی از کسی برداشته نه چیزی.همش مریض بود و خونه بود.کلا یعنی دایی بی ازاری بود ..پانزده سال سکته مغزی بود صداش در نمی اومد.خیلی تنهایی رو حس کردم.

بنده آرامشم برام مهمتر از مودب بودنه. همه هم میشناسنم و میدونن اخلاقم چجوریه

همه چی که به دوری کردن نیست.بالاخره دایی خاله عمه عمو یه احترامی دارن باید لااقل تو ختمشون شرکت کرد..وگرنه چه هم خونی

2706