2733
2739
عنوان

به خسته شدم از نگاها

215 بازدید | 9 پست

امروز رفتم بیرون ی مقدار برای خونه خرید کنم گفتم هوا خوبه نزدیک بود پیاده روی کنم، 

ینی مانتو بلند تا زیر زانو مشکی شلوار لی معمولی دودی با کتونی ی شال بلند ک کلا جلوم گرفته بود

ی آرایش معمولی ضدآفتاب ریمل رژ زدم 

بعد از اول تا آخر مسیر انقد چشم ه ی ز دیدم آنقدر بد نگاه میکنم ک اعصابم خرد شد ب یکی ک اخم کردم گفتم چیه طلب بابات میخای 

بخدا دوست دارم از تو خیابان رد شدم بجای پیاده رو چرا آخه با نگاهاشون آدم میخورن.😕

نمیدونم کجا زندگی میکنید،

اما اصفهان جمعه هفته پیش تا قله کوه رفتم ۱۰۰ زن و دختر بیحجاب اون بالا بودن، پس اونا چجوری میان؟!

البته من مدتهاس به کسی خیره نمیشم.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم هولن ربطی به شما نداره به همه نگاه میکنن بیخیال 

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
2740
نمیدونم کجا زندگی میکنید، اما اصفهان جمعه هفته پیش تا قله کوه رفتم ۱۰۰ زن و دختر بیحجاب اون بالا بو ...

با پاهاشون میان اقای محترم بنظرت چجوری میان!؟ 

بلندگو ک دستشون نیس اعلام کنن چشای هیز درویش خودمونیم اکثر مردا هیز شدن غیرقابل انکاره

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
با پاهاشون میان اقای محترم بنظرت چجوری میان!؟  بلندگو ک دستشون نیس اعلام کنن چشای هیز درویش خو ...

منکر چشم هیز نیستم اما

هر برخوردی دو طرف داره.

چشم هیز مردها در مقابل مسائل دیگه‌ی خانمها.

یکرفه به قاضی نریم.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.