2737
2739
عنوان

کاور ژل ناخن

22740 بازدید | 28 پست
سلام

بچه ها من ناخن هام خوبه ولی خیلی بلند نمی شه وقتم زیاد ندارم ک هی بخوام بهشون برسم
می خام کاور ژل کنم ک البته خودم دقیق نمی دونم چیه
در این حد اطلاعات دارم
http://takhfifan.com/tehran/closed/takhfif-site-kharid-banoyealvand-range-mu-takhfifan-tehran-mesh12.html

می خواستم شما اگر اطلاعاتی دارید بگید و مهم تر از اون یه جای خوب ترجیحا محدوده ونک میرداماد بهم معرفی کنید

ممنون
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من فقط فهمیدم ک ژل می زنه مثل کاشت با ژل بعد تیپ نمیزاره
تیپ چیه

بعد اینجا کاربر ملوس نوشته کاور خوبه ولی نه کاور ژلی مگه چندتا کاور داریم؟
Pablo Neruda
من نمی خوام ناخن مصنوعی بزارم
ناخنمام فرمش خوبه
فقط بلند نمی شه خوب و اینکه لاک هم رو ناخن طبیعی موندگاریش کمه

می خوام کاور کنم ک نمی دونم چیه
هه هه هه
ها ها ها
Pablo Neruda
2740
هه هه الان زنگ زدم

گفت لاک ژلی با کاور ژل فرق داره

من لاک ژلی می خوام پس
گفت موندگاریش تا سه هفته اس
سه تا مارک م هم داره بایو و دوتای دیگه

این بایو انگار بهتره ک خیلی گرونه البته 120 تومن
گفت نه لپ پر می شه و اینکه با ناخن رشد می کنه !!
Pablo Neruda
مینوشی من خودم ناخن کارم شما میخوای ناخنتو بلند نگه داری و تیپ هم نمیخوای باید رو ناخنایه خودت کاور مواد بزنی راه دیگه ای نداری
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
نه عزیزم تا اونجایی که من میدونم و 5 ساله که تو این کارم تنها چاره شما که بخوای ناخناتو بلند کنی و نشکنه اینه که بری ارایشگاه ناخناتو بدی روش مواد بزنن که یه مقدار ضخیم بشه و مقاوم بشه اینجوریم هیچ وقت نمیشکنه ولی خوب باید 25 روزی یه بار بری ارایشگاه یا پیش ناخن کار که تر میم کنه برات

حالا این همه حرف زدم نتیچه گیری میکنم که باید کاشته کاور بکنی
ولی یه محلول دیگه هم هست به اسمه تقویت ناخن ماوالا میتونی از داروخونه بگیری بزنی تا ناخنات مقاوم بشه
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706