2737
2739
عنوان

کاور ژل ناخن

| مشاهده متن کامل بحث + 22743 بازدید | 28 پست
حالا این همه حرف زدم نتیچه گیری میکنم که باید کاشته کاور بکنی
منظورتون این بود ک بکارم؟
من اصلا نمی کارم

اره تقویت زدم خوب نشد قبلا خیلی خوب بود ناخن هام
این سالن ا لاک اشغالی استفاده می کنن اکثرا ناخن ادم بد می شه به مرور
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
ممول جون در مورد سوهان کشی و مانیکور توسط خودمون می تونی راهنمای کنی
من فکر می کنم شاید خودم بد سوهان می کشم راه دستم نیست خیلی !!!
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مینوش دقیقا همینیه که می گی من بیشتر مواقع لاک می برم با خودم مگه جاهای خاص که می دونم لاکاشون خوبه

آزمایش خون دادی اخیرا؟ منناخنام خیلی خیلی بد شده بود + ریزش وحشتناک مو الان یه مدتیه دارم فیفول و ویتامین دی و ...مصرف می کنم بهتر شده...البته ناخنم هنوز به خوبی قبل نشده ولی بهتره
مشکلات رو باید از درون درمان کرد
2731
2740
سلام می نوشی عزیز

ببین عزیزم چه کاور و چه کاشت در هر دوحالت یکسری مواد یا با بیس پودر یا با بیس ژل روی ناخن می زارن و سوهان می کشن صاف و صوف شه و هر ماه یا 20 روز بسته به رشد ناخن باید بری آرایشگاه ترمیم کنی و کلی کاره سوهان کشی برقی و یا دستی داری

فرق کاور با کاشت اینه که تو کاور دیگه تیپ یا همون ناخن مصنوعی رو نداره اخه می دونی وقتی کاشت انجام می دی چون ناخن خودت کوتاست یه ناخن مصنوعی یا همون تیپ و از وسط برای بلند کردن می چشبونن بعد مواد میزنن
ولی در حالت کاور ، پیش فرض اینه که ناخن شما بلنده و فقط قراره محکم شه
دنیای هر کس به اندازه تصورات اوست
اینجا هم نمونه کارهای هانیه جان هست که واقعا خیلی عالیه و احتیاج به توضیح نداره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=829164&PageNumber=1
یک لحظه هم شک نکن که نگاه ما به زندگی و کردار ما تعیین کننده ی حوادثی است که بر ما می گذرد.