2733
2734

ی اقاپسری به ی خانمی از نزدیکان سپرده که من همسر میخوام دوروبرتون کیس مناسب سراغ داشتید اشنام کنید،اونا هم چندتا مورد پیشنهاد دادن و از بینشون ، من رو انتخاب کرده و بعدش ب من اطلاع دادن و باهام درمیون گذاشتن ، منم گفتم اشنایی بد نیس حداقل ادم چند جلسه ای معاشرت میکنه ببینه چی میشه شاید پسندید شایدم نه . شماره من رو به اون اقا دادن و گفتن خودت دیگه اقدام کن اول باهاش صحبت کن بعد اگه حضوری دیدین و پسندیدین و اوکی بودین دیگه اقدامات بعدی حالا.... الان حدود ۲ الی ۳ روزه که اون اقا شمارم رو داره اما حرکتی نزده ؟ 

نظرتون چیه ؟ بنظرتون برای ی اقا زمان زیادی نیس برای صبر کردن و پیشقدم شدن ؟ فقط و فقط هم ازم ی عکس دیده و یکسری اطلاعات کلی. 

اینم بگم من خوشم نمیاد کسی برام چس کلاس بیاد و ... 😒 و ادای کسایی رو در بیاره ک مثلا براشون مهم نیس و عجله ندارن و .... 

نظر بدید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید منتظره اخر هفته بشه.زنگ بزنه قرار بزارید برید بیرون

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

نه طبیعیه مردا برا این چیزا دست دست زیادمیکنن

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
با احترام ایشون طبیعیه رفتارش شما عجله دارید ظاهرا

😂😂

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2706