2737
2734
عنوان

تجربه من از قرص اورژانسی💊

| مشاهده متن کامل بحث + 113609 بازدید | 92 پست
سلام گلم ممنون❤️ اره عزیزم مال اونه خیلی ضرر داره خیلی عوارضشم تا۱سال میمونه سعی کن استفاده نکنی اص ...

وای منم دقیقا 17 ساعت بعداز رابطه دو قرص رو باهم مصرف کردم احتمال بارداری وجود داره خیلی میترسم🥺🤦‍♀️

وای منم دقیقا 17 ساعت بعداز رابطه دو قرص رو باهم مصرف کردم احتمال بارداری وجود داره خیلی میترسم🥺🤦‍ ...

ن دیگه انشاالله هیچی نمیشه

سلام مامانا من تشخیص جنسیت بلدم ازروی سونوهای NT اینم آیدی روبیکا@tashkhiss_jensiat

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اصلااااا امکان بارداری نیست و اصلاااا اورژانسی رو انقدر ب راحتی نخور چون خییییلیلییی عوارض ...

چرا بعدا خیلی پشیمون میشه ؟؟تجربه داری؟؟واااای من تو یک ماه دوبار خوردم و میشه در سال ۴ بار 

2728
منم سه بار خوردم همشم تقصیر وسواس شوهرم بود پریودم ده روز عقب افتاد الان میترسم این ماهم باز عقب بند ...

سلام ، ۲۰ سالمه مجردم باکره ام ، رابطه سطحی دارم کلا بدون دخول و از اسفند ۱۴۰۱ تا مهر ۱۴۰۲ ۴ تا اورژانسی خوردم اخریش مهرماه بود ، که شک کردم شاید کاندوم سوراخ باشه یا دستش الوده باشه اورژانسی خوردم بعد ابان ماه پریودم  ۸ روز زودتر شد و خیلی کم و خیلی بی درد در حد سه روز،،از ۱۲ دی تا الان که ۱۴ دی هست خیلی خونریزی کمی دارم ، بی درد هست حجمش کمه ولی مثل لکه بینی نیست ، اینم بگم که کلا دو تا کاندوم میزاره یکی پاره میشه اون یکی سالمه ، خودم با دست چک میکنم
باردارم؟؟؟؟
اگر نیستم چطور این اختلال رو درست کنم؟

ببین سیکلات ممکنه تا ۱ سالم به هم بریزه نگران نباش ولی سعی کن قرص نخوری دیگه

یه سوال عزیزم من دوساعت بعد رابطه قرص خوردم ... رابطه کع نبود تعرض بود ... خواستم بپرسم ازتون قرص و که خوردم تا الان حالت تهوع و دارم یه دوباره هم عوق زدم دوبارم بالا اوردم .... خواستم بپرسم از عوارض قرصه؟؟؟ خوب میشم چیزیم نمیشه؟ یعنی حامله اینا شم بعد اصلا توهم نریخت ار مقعد بود انکار ولی من متوجه چیزی نشدم برای حالت تهوع نمیدونم چیکار کنم خوب نمیشم حتی امپول زدم حتی قرص خوردم اینجوریه.. چیکار کتم میشه کمک کنید 

2740
وای خداااااااا،امان از این ترسای مسخره ی ما

آقااا من خوردم اورژانسی ماه پیش بعد پربودم شدم ولی این ماه ۴ اسفند باید میشدم نشدم هنوز امروزم ۸ اسفندهه😭😭میترسم رابطمم کامل نبوده ها لاپایی😐

سلام 

ما رابطه داشتیم که حین رابطه کاندوم پاره شد فرداصبح رفتم دکتر بهم قرص اورژانسی ۱.۵ داد بعد گفت ۸روز بعد پریود میشی اگه نشدی باید ازمایش بدی ولی من دقیقا بعد ۸روز پریود شدم حالا همش استرس دارم بنظر شما بی بی چک بزنم یانه ؟؟ 

2706