2737
2739
عنوان

تجربه من از قرص اورژانسی💊

| مشاهده متن کامل بحث + 116189 بازدید | 92 پست
ببین قشنگ میفهممت.شوهر منم استرسیه

من تاقبل ازاین تودوران مجردیم پریودم انقد منظم بود ازوقتی ازدواج کردم همین چن ماه اخیر سه بار نمیدونم یاچار باراورژانسی خوردم خیلی میترسم بعدا رو حاملگیم اثر بذاره،ای خداازدست شوهرم چکارکنم

من تاقبل ازاین تودوران مجردیم پریودم انقد منظم بود ازوقتی ازدواج کردم همین چن ماه اخیر سه بار نمیدون ...

من عقدم و وحشتناک از بچه دار شدنم بدم میاد

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توکه اطلاعات داری قرص اورژانسی رو حاملگی اثر میذاره؟نکنه پلی کیستیک بشم خیلی میترسم

نه بایا.فقط چند ماه طول میکشه مرتب شی.باعث‌پلی کیستیک هم نمیشه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2742
2740

سلام عزیزم ایا خوردن این قرص اورژانسی باعث نازایی مبشه؟من تقریبا سالی ۸ ،۹ بار میخورم😔عقدم مجبورم بخورم روشمونم طبیعیه شوهرمم میگه نترس حواسم بود اما از استرس میخورم بعد من ۱۲ روز زودتر از موعد پریودیم پریود شدم این تموم شه ۱۲ روز بعد باز باید بشم یا ن

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه

خانوم های محترم

اگه دوست دارین که خانم جذابی باشین و بدونین چطوری روابطتون را با همسرتون و خانواده ی همسرتون تنظیم کنید. امضای من رو بخونین و به دوتا تاپیک آخرم یه نگاه بندازین.

مطالب دکتر حبشی، بانوآرتمیس، دختر_گرانبها و roya_am را کتاب کردم. میتونین از تاپیک‌هایم به صورت رایگان دانلود کنید. برای زندگی مشترک، کتابی بهتر از کتاب زندگی دکتر حبشی نخوندم. برای هر زن و مردی واجب است این کتاب رو بخونه. این کتاب رو میتونین از سایت مجتمع فرهنگی شاهدان (سایت دکتر حبشی) تهیه کنید.                                                         

سلام عزیزم شما پیش دکتر فریبا باقری کیا مزو تراپی انجام دادین؟ مشکلتون چی بود؟ چندوقت قبل مزو انجام دادین و چندجلسه؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
سلام عزیزم ایا خوردن این قرص اورژانسی باعث نازایی مبشه؟من تقریبا سالی ۸ ،۹ بار میخورم😔عقدم مجبورم ب ...

دکتر به من گفت به تخمدان فشار میاد

گفت نهااااایت سالی دو بار

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
سلام عزیزم شما پیش دکتر فریبا باقری کیا مزو تراپی انجام دادین؟ مشکلتون چی بود؟ چندوقت قبل مزو انجام ...

اره عزیزم

سالهااااا قبل بود

مشکلم ریزش مو ناشی از رژیم بود

یک جلسه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
اره عزیزم سالهااااا قبل بود مشکلم ریزش مو ناشی از رژیم بود یک جلسه

پس راضی هستین دیگه از کار دکتر؟

منم وقت گرفتم ازش برام دعا کن

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706