2737
2734
عنوان

تجربه من از قرص اورژانسی💊

| مشاهده متن کامل بحث + 116183 بازدید | 92 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوستان سوال منو جواب می ین..من دوماه پیش نزدیکی داشتم و بیست و چهارشاعت بعدش اورژانسی خوردم..دوهفته بعد پریود شدم و الان بعد دوماه پریودم با دوروز تاهیر شروع شده..ممکنه باردار باشم؟

2728

عزیزم ب منم کمک کن خواهش میکنم 

من یک ماه پیش قرص خوردم و بعد از ۴ روز پریود شدم الان یکماه گذشته من خیلی پریودم منظم بود ولی الان ده روزه ک پریود نشدم ممکنه برای قرص باشه؟

از بارداری مطمئنم ک اتفاقی نیفتاده.

اگه مال قرصه بنظرت چند روز طول میکشه تا پریود بشم؟

"گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود" از عمق وجودم حسش کردم این جمله رو 🥺 تو غیرممکن ترین حالت زندگیم به عشقم رسیدم بعد از ۷ سال 😍 امیدوارم همه این حس قشنگو تجربه کنن👰👫 میشه واسمون دعا کنی زودتر بریم تو خونه ی عشقمون؟🤗💒😍ممنونم ازت💚 امیدوارم به هرچی میخوای برسی دوست قشنگم😍💚
عزیزم ب منم کمک کن خواهش میکنم  من یک ماه پیش قرص خوردم و بعد از ۴ روز پریود شدم الان یکماه گذ ...

ببین سیکلات ممکنه تا ۱ سالم به هم بریزه

نگران نباش

ولی سعی کن قرص نخوری دیگه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

بچه ها کسی تجربه داره در مورد قرص اورژانسی ؟من قرص اورژانسی خوردم و رگای بدنم زده بیرون ،یه حالتی ملتهب شده انگار،کل بدنم اینطوری شده هرچقدرم میرم دکتر سر درنمیارن،کسی تجربه ای داره؟؟

2740

عزیزم یه سوال داشتم درمورد قرص اورژانسی میتونم بپرسم؟

من و نامزدم عقد نیستیم رتبطه داشتیم سطحی هردو لباس تنمون بود ولی بازم از شلوار نامزدم به شلوار من نفوذ کرد و روی رونم  خیسی خیلی کمی حس کردم  فقط کمی خیسی در حد نم

بنظرتون چیکار کنم ؟قرص اورژانسی بخورم؟میترسم یه درصد ممکنه باردار بشم اخه نم ناک بودن رو حس کردم البته لباس زیر پام بود

عزیزم یه سوال داشتم درمورد قرص اورژانسی میتونم بپرسم؟ من و نامزدم عقد نیستیم رتبطه داشتیم سطحی هردو ...

بارداری از رو لباس زیر امکان پذیر نیست

اسپرم بدبخت تک سلولی رو هیولا فرض کردی؟شرتو بِدَره؟😂

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2706