2733
2734
تو برگه سونو نوشته
عدد nt 2ml و nb 4ml و نرماله
امشب دکترم گفت عدد ان تی تا 2 نرماله !!!و تو روی حداکثر نرمالی:(((((((((((((((((

گفت نرمالی ولی من وظیفمه بهت بگم که دقیقا روی حداکثر عددی

اینو بگم که نه تو خانواده خودم و نه همسرم مشکل سندروم نداریم و پسرم هم الان 7 سالشه و سلامت و باهوشه
حالا همسرمم خیلی نگرانه و میگه این اصلا خوب نیست استرسشو به منم منتقل کرده جوری که خوابم نمیبره:(((((((((((پسرمم 7 سالشه انفولانزا شده تا همین الان کلینیک بودیم
الانم تب داره منم دپرسسسسسسسسسسس

خواهش میکنم بگین عدد ان تی شما چند بوده؟؟من نگرانیم بیمورده؟؟؟؟؟؟هر تجربه ای دارین بهم بگین؟؟

انسانم ارزوست...
خوب آز کواد رو هم بده. برای دختر من 1.1 بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وقتی یه رنج واسه نرمال بودن می زارن یعنی تو محدوده اون خوب هست حالا می خواد حداقلش باشه یا حداکثرش فرقی نداره !!!!
در. ضمن مگر آزمایش رو هم نمی دی؟ توی اون هم معلوم می شه دیگه .

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
2740
۱/۲ﺑﻮﺩ
ﻭﻟﯽ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﮐﺘﺮﺗﻮ ﻋﻮﺽ ﮐﻦ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
ببخشید رفتم به پسرم دارو بدم
چند روز مریضه منم مهمون دارم امروز رفتم کلی تو مطب دکترم معطل شدم بعدشم تا همین الان کلینیک واسه انفولانزای پسرم
خسته و داغووووووووووووووون

همسرمم سرتا پا استرس و نگران که چرا ان تی 2 بوده ....منم همش حرص خوردم و عصبی شدم
میگه اگه 1 درصد مشکلی باشه چی؟

من خیلی ترسیدم تحملم کم شده
انسانم ارزوست...
حرف بیخود زده دکترت من خیلیا رو با ان تی 2 دیدم دکتراشونم همه گفتن خوبه ....خوشت میاد الکی حرص بخوریا....
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2706