2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه نازنین جون

مشکلی نیست نرماله دکترم هم به من گفت نرمالی فقط این که گفت رو حداکثر نرمالی نگرانم کرد

خداییش منم دنبال بهانه میگردم بخودم استرس بدم
انسانم ارزوست...
سلام.
من خیلی تحقیق کردم تو این مورد. تا 2.5 خوبه و بالاتر از اون اگر فاکتور های دیگه ای باشه مشکوک هست. غربالگری سه ماهه دوم رو تو 15 هفتگی حتما حتما برو. مخصوصا اگر سنت بالای 30 هست. من نرفتم سه ماهه دوم رو و خیلی استرس داشتم. تا هفته 18 که آنومالی اسکن بشم استرس کشیدم. اگه دکترت هم گفت نمی خواد تو اصرار کن. غربالگری سه ماهه دوم آزمایش خون هست که 4 تا فاکتور رو بررسی میکنن و به همراه سونو که دیگه خیلی دقیق هست و خیالت راحت میشه.
استرس هم نداشته باش و به خدا توکل کن

بعد از شش سال برگشتم نی نی سایت و این‌پست خودمو دیدم چقدر نگران بودم دخترم  دنیا اومد و اردیبهشت تولد ۶ سالگیشو گرفتیم یه دختر زیبا و باهوشه چقدر نگرانی ۷ سال پیش واسم کوچیکه به نسبت نگرانی های امروز

انسانم ارزوست...
2740
بعد از شش سال برگشتم نی نی سایت و این‌پست خودمو دیدم چقدر نگران بودم دخترم  دنیا اومد و اردیبهش ...

چه جالب که اومدی وپست گذاشتی

خدابچه هاتو حفظ کنه ان شاءالله

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
شیوا جون از کواد چیه؟؟؟؟ اخه امشب یه خانومی کنارم بود که اونم همین ازمایشگاهی که من رفته بودم از دا ...

عزیزم بااینکه این تاپیک واس چندسال پیشه اما من ریسکم پرخطره امااز امنیوسنتزمیترسم دلم میخواد سل فری بدم الان همش اشفته و دگرگونم نمیدونم کدومو انتخاب کنم😓

بعد از شش سال برگشتم نی نی سایت و این‌پست خودمو دیدم چقدر نگران بودم دخترم  دنیا اومد و اردیبهش ...

اخی خداروشکرعزیزم😍❤️منم مثل چندسال پیش شماالان حالم خیلی بده😓ان تی 3بود وریسکای ازمایشمم پرخطره

خدایااا😭

اخی خداروشکرعزیزم😍❤️منم مثل چندسال پیش شماالان حالم خیلی بده😓ان تی 3بود وریسکای ازمایشمم پرخطره خ ...

میشه لطفا بگید چیکار کردید؟ آمینوسنتز رفتید؟ الان اوضاعتون چطوره؟