2733
2734

نمیخوام بهش بگم گرونتر گفتید آخه کلا کاسب رو این جمله حساسه و اینکه شاید خریدای دیگه ای ازش کردیم ولی با آگاهی کامل.

شوهرم هنوز پولشو نداده چه بهانه ای بیاریم پسش بدیم؟

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پولش رو ندادید دیگه 

یه مدل از اینترنت بگیر که نداشته باشه

بگو اینو دارید ؟

میگه نه

بعد پسش میدید دیگه

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع

بگو داداشم برام خرید بهش سپرده بودم چی میخواستم  ازش طلب داشتیم بابت اون خرید برام خونشه دیروز بهم گفت تازه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

اول مطمئن شو چون مردم حرف مفت زیاد میزنن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بگو کوچیکه برا اشپزخونه یه چند سانت اشتباه شده سایزش یا بگو برامون خونه نویی گاز اوردن خخخ

دیشب آوردش ضایعه بگم خونه نویی اخه میدونی داریم بازسازی میکنیم

اللهم عجل لولیک الفرج

مستقیم بگوگرون حساب کردیدمن یه مغازه ۲۰ساله خریدمیکنم اماجنسی بدباشه یاگرون سریع میگم بهش

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
دیشب آوردش ضایعه بگم خونه نویی اخه میدونی داریم بازسازی میکنیم

بهش بگو نصاب اومد دید اندازه اش با کابینت جور در نمیاد 

صفحه ایه؟

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

شاید جنسش بهتره از بقیه جاها، اما اگر مطمئنید گرون دادن رک و راست بهش بگین اگر پس نگرفت  صنف شکایت کنین

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا
2706