2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو باید ب شوهرت بگی بهداشت فردی رعایت کنه و همچنین خودت و اینک موقع رابطه قبل شروعش حتما برید آلت های تناسلیتون و بشورید چ حمام رفته باشید چ نرفته باشید واقعا مهمه و اینک از تف هم هرگز استفاده نکنه بجاش مدت معاشقه رو زیادتررررر کنه عزیزم

2731
نههه  اصلا شوک شدم دیدم چند تیکه کوچیکه انگار تقریبا زیر شکممه

شاید لباست چیزی داشته یا چیزی خوردی

چند روز کنترل کن انشاالله خوب میشه

به هیچ کسی دقت کن به هیچ کسی نگو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

عزیزم اگه دیدی نرفت برو دکتر 

اینجا هرکسی یه نسخه میپیچه برات

از رعایت نکردن بهداشت بگیر تا خیانت همسر و...طوری ذهنت رو بهم میریزن که جز استرس کمکی بهت نمیشه 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
2740
یا خدا  چرا مگه چیز خیلی بدیه؟

از نظر بدیش نگفتم

اگه به شوهرت بگی اونم انسانه مثل ماها و ناخواسته حساس میشه و همیشه حس میکنه یه جای بدنت لک زده و کلا میتونه بوس و بغل و غذا خوردن و رابطه رو خراب کنه

اگه به دیگران بگی اونا هم ناخواسته ازت دوری میکنن خب حق هم دارن میترسن از واگیر بودنش

خودتو بذاری جای اونا هم همین کارو میکنی

در صورتی که اصلا چیزی نیست و اهمیتی نداره

همین چیزاس که به یکی میگن خوشگل سالم بی درد و غم چون سیاست داره و از دهنش هر چیزی بیرون نمیاد اول به عواقب و اثرات حرفاش روی خودش و دیگران فکر میکنه بعد میزنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم