2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
عزیزم ممنون که اینقد با محبتی به مرغ فروشی محله تون بسپار ازش اسکلت مرغ بخر یا یه دونه مرغ رو با سیب زمینی و هویج میکس کن برای یک هفته ش بسه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
نون بده بهش استخون غذا بده راستی میتونی از قصابی آشغال گوشت بگیری بزاری یخچال بهش بدی
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
گربه ها شیرم خیلی دوست دارن... تو یه ظرف یه بار مصرف بریز بذار جلوشون. من شوهرم از این سوسیس در پیتام روزی یکی دوتا میخرید بهشون میداد.. فکر کنم روزی 2 تومن میشد نهایت گناه دارن بیچاره ها... مخصوصا اونایی که چندتا بچه هم دارن..
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
ماح محله ما که هرگز یه دونه موش نداره جوب هم نداره از کجا شکار کنه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
آخه این موشارو یوزپلنگم بیاد نمیتونه شکار کنه... ماشالا یلی شدن واسه خودشون... از گربه ها هم تپل مپل ترن!!!!!!!!!
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
بابای منم همیشه به گربه ها غذا میده گناه دارن یه نی نی های نازی هم دارن
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
2706