2737
2734
عنوان

دلم نینی میخواد😭👶

482 بازدید | 29 پست

میشه برام دعاکنید🙏🏻💚😭

میگن دعا در حق دیگران مستجاب میشه سریع...

۷سال منتظرم دلم میخواد طبیعی باردارشم اگه این ماه نشه میخوام برم میکرو قبل عید میخواستم انجام بدم ولی بخاطر کرونا نرفتم...دعام کنید خدا ی بزرگ فرزندانی سالم وصالح و زیبا ومهربان بهم بده و همه منتظرا دامنشون سبزبشه🙏🏻💚😭ممنونم ازهمگی

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

الهی آمین انشالله بحق این ماه عزیز هرچه زودتر خبر بارداریتو بهمون بدی منم ۶ ساله

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللهم صل علی محمد و آل محمد

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2742

برات ایت الکرسی میخونم الهی به حق این شب اخر ماه مبارک رمضون نتیجشو امسال ببینی

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2740
الهی آمین انشالله بحق این ماه عزیز هرچه زودتر خبر بارداریتو بهمون بدی منم ۶ ساله

برای امضات صلوات فرستادم💚

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
برات ایت الکرسی میخونم الهی به حق این شب اخر ماه مبارک رمضون نتیجشو امسال ببینی

ان شاءالله خودتم حاجت روابشی

عزیزجانم واست ۵تا صلوات فرستادم

ان شاءالله حاجت روایی خودت

ان شا الله خدا بهت ببخشه اونم خییییلی زود

ان شاءالله🙏🏻😭💚

خدا انشالله بهت نینی خوشگل و سالم بده منم خسته شدم ،دیگه ده سال شد

ان شاءالله همچنین به شما🙏🏻

2706