2733
2739
عنوان

🍏تاپیک وزن رکورد سلامتی🍏

404 بازدید | 17 پست

با عرض سلام به تک تک بچه های بااراده ی تاپیک رکورد سلامتی🌞🌈

چند تا نکته راجع به این تاپیک وزن بگم بهتون👇

۱_لطفا وزن خودتون رو فقط دوشنبه ها وارد تاپیک کنید.

۲_وزن رو از صبح تا ظهر وارد کنید.

۳_لطفا تو این تاپیک کسی رو تگ نکنید.

۴_تو این تاپیک با کسی چت نکنید.

۵_ اگه فرد تازه واردی هستید و سوال رژیمی دارید تشریف بیارید تاپیک اصلی .(رکورد سلامتی).

۵_فقط پست مربوط به وزن هفتگیتون رو وارد کنید.

۶_نمونه ی پست وزن:👇

وزن فعلی

وزن هفته ی گذشته

وزن هدف

مقدار کاهش

خوش اومدید🥰🫒

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

سلام تازه واردم 

وزن فعلی 95,55 هست

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سلام

خوبین

وزن هفته‌ی پیش 79 و نیم

وزن این هفته 78💪💪🔥🔥

شروع دوباره زهرا جون✌✌

💙 عضو گروه آبی💙  وزن بعد بارداری تیرماه 1401 ⬅️ 99 کیلو، کاهش وزن اولیه 20 کیلو...😉👏 تاریخ شروع مجدد رژیم 10 اردیبهشت 1403✌ وزن شروع مجدد 79 کیلو⬅️ وزن هفته اول 78👏 🔆 قد 167 🔆 هدف اول 75 کیلو 🔒هدف دوم 73 کیلو🔒  هدف سوم 71 کیلو 🔒 هدف نهایی 69 کیلو 🔒🤩😉
2742
وزن فعلی ۹۷.۵ وزن هفته ی گذشته ۹۸ وزن هدف ۷۵ مقدار کاهش نیم کیلو بخاطر تیروئیدم کندتر و ...

ایشالا کاهشت پایدار

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
2740

وزن اولیه ۸۶

وزن هفته قبل ۸۴۷۰۰

وزن این هفته ۸۳۶۰۰

وزن هدف ۶۵

وزن هدف هفته بعد ۸۳

مقدار کاهش ۱۱۰۰

مر مری ام 😍مامان دخملیا دوقلو هام و آوا جونم🥰پرانرژی و با انگیزه💪عضو گروه قرمز وزن شروع:۸۶  هدف اول:۸۳🔒هدف دوم:۸۰🔓هدف سوم:۷۷🔒 هدف چهارم:۷۴ 🔒هدف پنجم:۷۰ 🔓هدف آخررررر :۶۵🔐یبار تونستم بازم میتونم😍🤩
2706