2737
2739
عنوان

کسی در مورد تاپ برقی اطلاعاتی داره؟

5086 بازدید | 14 پست
سلام
ببخشید مامانا میخواستم بدونم تاپ برقی واسه نی نی ها خوبه؟ما میخواییم واسه نی نیبه برادرم بخریم ولی مطمئن نیستیم که خوب باشه وخطری واسه نی نی نداشته باشه.میشه راهنمایی کنید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
مرسی بچه ها از کمکتون ما هم برقی مد نظرمونه قیمت کردیم 280 تومنه حالا دیگه خیالم راحت شد حتما میگیریم.برادرزاده من 5 ماهشه خیلی بغلی شده احتمالا اگه تو تاپ بذاریم براش خوب باشه.
تاب برقی یا همون سویینگ اسمش برقیه اما همشون باتری خورن. من پرسیدم میشه آدابتوریشون کرد اما وقتی مستقیم به برق وصل بشه ممکنه برا نی نی خطر برق گرفتگی ایجاد کنه بخاطر ایمنی باتری دارن.
بلحاظ استفاده و کاربری حرف ندارن توپ توپ خودشون یه پا پرستار بچه ان. من از 5 ماهگی نی نی استفاده کردم خودشم خیلی دوست میداشت. تا وزن 13 کیلو تحمل داره اما فروشندهه تضمین کرد تا 17 هم مشکلی پیش نمیاد اما در کل تا حدود 2 سالگی خیلی به درد میخوره. مال من مارک گرکو از هموناییه که نی نی لالای و صندلی غذا هم میشه من 230 خریدم. موزیکاله و 6 تایم تاب از آروم تا تند متوسط داره. ریموت نداره اما مااااااااهه حتماً بخر.
2706