2737
2739
چرا بابا دیدم اخه یعنی فقط همون بود؟؟؟من فک کردم حالا بعدش ازمایشای دیگم میکنن خوب شاید یکی ویروس تو ...

همون و میگم خنده داره کارشون

نه بابا اینا چی بلدن که . همون فقط تب و نگاه میکنن بقبه رو نه. معلومه که همه میگیرن

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
😱یکی از مسئولا گفته مضراتش از آنفولانزا کمتره فقط مراقبت بیشتر میخاد،آره؟

خود این ویروس چند نوع داره که بعصیاشون مثل  سرماخوردگی معمولی هستن ولی نوع شدیدترش کشنده است البته کسانی که بیماری زمینه ای دارن مقاومت بدنشون کمه و ممکنه نتونن درمان بشن هشتاد درصد کسانی که به خاطر این ویروس مردند افراد مسن و بیمار بودند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون و میگم خنده داره کارشون نه بابا اینا چی بلدن که . همون فقط تب و نگاه میکنن بقبه رو نه. معلومه ...

اخه چرا بلد نباشن این همه متخصص داریم تو کشور خیر سرمون😑فقط خدا خودش به خیر کنه به اینا امیدی نیس

اخه چرا بلد نباشن این همه متخصص داریم تو کشور خیر سرمون😑فقط خدا خودش به خیر کنه به اینا امیدی نیس

وقتی بایه بارون غافلگیر میشن با یه ویروس ببین چی میخوان بشن😑

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
2728