2733
2739

نانزدمو دوس دارم

ولی از همین الان به اختلاف خوردیم

همش دعوا میکنیم

من خیلی سعی میکنم کنار بیام

ولی اون اصلا نمیخواد درک کنه

حس میکنم منو نمیخواد برا همینه این رفتارارو میکنه

خیلی دوسش دارما

ولی همش تو دعواییم

دیگ خسته شدم

از الان اینطوره بعدا چی میشه

چیکار کنم💔

همونی که دلش پیش تو گیره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

ببین فورا اسم طلاقو نیار یکم فکر کن.. طلاق واسه مرحله ایه که دیگه میبینی واقعا نمیتونی بکشی.. بعدشم یکم طول میکشه تا اخلاق طرف به دستت بیاد هر کسی اخلاقش یکی نیست ک

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

نمیخوام فاز بد بهت بدم ولی من از همون اول نامزدی تا همین الان ک ده سال گذشته همش بحث و دعوا داشتم ب نظرم دعوای زیاد نشونه خوبی نیست کاش من ده سال پیش عقل الان تورو داشتم 

نمیشه یه طرفه قاضی رفت شاید اونم از شما شاکیه و شما متوجه عدمِ درکت نیستی؛ سنتی ازدواج کردید؟ اگه قبلا با هم بودید خب باید بشناسیش که.. بهرحال جدایی بد نیس نامزدی رو برا همین چیزا گذاشتن که اگه به مشکل خورد طرف جدا شه مگرنه که اصلا معنی نامزدی چیه! اما از یه مشاور ازدواج کمک بگیرید

2706