2733
2734
عنوان

فقط دوهفته از نامزدیم گذشته میخوام جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 21 پست
خب اولش طبیعیه چون از دو خانواده و فرهنگ متفاوت اشنا شدین  سرچی مثلا بحث میکنید؟

سر همه چی

میدونی خب نانزدم یکم ادم معروریه و کلا آدم سردیه

کم پیش میاد با یکی گرم بگیره

ولی من برعکسم دوستای زیادی دارم خیلی اجتماعیم

دیشب سر اینکه من دوست زیاد دارم دعوامون شد

برگشت بهم‌گف خودت منو انتخاب کردی من مسئول انتخاب تو نیستم همینه که هست

خب بنظرت این طرز حرف زدن واقعا درسته؟

یا مثلا مامانش خیلی دهاتیه و حرف پشت سرم میزنه

بهش میگم دعوامون میشه ک وای چقد تو حساسی

همونی که دلش پیش تو گیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیشه یه طرفه قاضی رفت شاید اونم از شما شاکیه و شما متوجه عدمِ درکت نیستی؛ سنتی ازدواج کردید؟ اگه قب ...

۲ ماه دوست بودیم

اون موقعم‌میدونستم اینطور رفتارارو دارولی الان خیلی بیشتر شده

خیلی خودخواهانه عمل میکنه تصمیم میگیره

همونی که دلش پیش تو گیره
2731
۲ ماه دوست بودیم اون موقعم‌میدونستم اینطور رفتارارو دارولی الان خیلی بیشتر شده خیلی خودخواهانه عمل ...

خب پس نباید نامزد میکردی؛ بعد ازدواج که ادما عوض نمیشن! دوماهم خیلی کمه برا اشنایی😑 خیلیا تا یسال و بیشتر روی واقعیشونو نمیبینی! با خودش واضح حرف بزن و نگرانیاتو بگو بهش.. یادت باشه بهترین راهکار صحبت کردنه! با پارتنرت راجع به هرچیزی گفتگو کنید 

این پسر فقط تو رو به خاطر موقعیت خانواده و درسی و شغلیت و لجبازی با یه نفر دیگه انتخاب کرده 

حالا هم فهمیده تو عاشقشی داره از همین سواستفاده مس کنه 

تو بهترین موقعیت رو داری تا ادم های عالی سر راهت قرار بگیرن 

احتمالا مشاوره هم بری میگه تمومش کن مطمئن باش تو زندگی مشترک وقتی تفاهم نباشه عشق هم از بین میره 

قطعا جداشو این رابطه فایده نداره  بعدا به مشکل میخوری  

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.... 💍متاهل لطفا آقایون درخواست ندن .