2737
2739

دخترم نیمه دوم 97 هست من میگم دخترم امسال باید بره گیش سال بعد کلاس اول شوهر سابقم میگه دو سال دیگه باید بره کلاس اول کدوم درست میگم شوهر سابقم این متنو برام از سایت اموزش پرورش فرستاده

با توجه به شرایط مقرر آموزش و پرورش در زمینه پذیرش کودکان دوره پیش دبستانی، کودکان ۴ تا ۶ ساله می‌توانند اقدام به ثبت نام در دوره پیش دبستانی ۱ و ۲ کنند. این یعنی کودکان متولد نیمه دوم ۹۷ تا نیمه اول ۹۸ در مقطع پیش دبستانی اول و کودکان متولد نیمه دوم ۹۶ تا نیمه اول ۹۷ در مقطع پیش دبستانی دوم ثبت نام خواهند شد

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

سلام دخترم آبان ۹۷ هست امسال میره پیش دبستانی اصلی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

پسر من نیمه اول 97ا پیش دبستانی بود الان باید بره کلاس اول

دختر شما اگر نیمه دوم باید بره پیش

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دخترم آبان ۹۷ هست امسال میره پیش دبستانی اصلی

پس سال دیگه مگه نباید بره اول؟ شوهر سابقم میگه سال بعد باید بره گیش سال بعدترش بلید بره کلاس اول

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
پسر خاله من نیمه دوم ۹۶ امسال پیش دبستانی میرفت سال بعد اول دختر شما مهر باید بره پیش

شوهر سابقم میگه سال دیگه باید بره پیش سال بعدترش اول اشتباه میگه نه

پس سال دیگه مگه نباید بره اول؟ شوهر سابقم میگه سال بعد باید بره گیش سال بعدترش بلید بره کلاس اول

مهر بعدی می‌ره اول ، بگو باباش انقدر خودتو برای دو کلمه خسته نکن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738

نوه خواهرشوهرم نیمه اول ۹۸ هست پیش یک بود.  امسال میره پیش  ۲ دختر شما امسال باید بره پیش ۲

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
مهر بعدی می‌ره اول ، بگو باباش انقدر خودتو برای دو کلمه خسته نکن

لابد نمیخواد پول پیش بده میخواد بازی دربیاره وگرنه معلومه که امسال باید بر پیش

2706