2737
2739
یا حضرت عباس یک ماهه درگیر آنفولانزا بودم.  نزدیک بود بچه هامو به کشتن بده پسرم تو.مدرسه گرفت ...

حواستون باشه بالاخره غیر از مراقبت کاری از دستمون بر میاد؟😞

💥انتخاب عاقلانه؛زندگی عاشقانه💥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جواب ازمایشش منفی بود با خوشی و خرمی مرخص شد رفت خونه. ادامه خبر رو نخوندی؟

نه،راستش تا همین جا بود،خب چه بهتر خداروشکر،فک کن تازه همشریم باشه،خیلی ترسیدم،واسه همین تاپیک زدم میدونستم اینجا اطلاعات کافیه😆

حواستون باشه بالاخره غیر از مراقبت کاری از دستمون بر میاد؟😞

اخه چجوری تو مدرسه ازش مراقبت کنم؟؟

چندتا بچه کلاس اولین که از عهده دست شستنم بر نمیاد

آنفولانزام تو مدرسه گرفته. 8تا اط شاگردهای کلاس بستری شده بودن😰😰😰😰😰

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2740
اخه چجوری تو مدرسه ازش مراقبت کنم؟؟ چندتا بچه کلاس اولین که از عهده دست شستنم بر نمیاد آنفولانزام ...

اره باز ماها میشینیم خونه ولی این مردا وبچه ها رو نمیشه کاریش کرد😑شوهرمن همیشه دستاشو نشسته غذامیخوره این عادتو من تاحالا نتونستم از سرش بندازم 

اخه چجوری تو مدرسه ازش مراقبت کنم؟؟ چندتا بچه کلاس اولین که از عهده دست شستنم بر نمیاد آنفولانزام ...

آخی طفلی،واکسن پیشگیری میزدین،به هر حال ماسک بزنه،بهش بگو کسیو بغل نکنه بهشم ویزای مغوی بده بدنش قوی بشه بتونه مقاومت کنه،نگران نباش 

من موندم پس چه جوری مسافرای چینو کنترل میکردن که مبتلا نباشن😑😑اینجور که بوش میاد از افراد مبتلا هم ...

🤭🤭🤭😂😂😂ندیدی فیلم کنترلشون و؟ یه تب سنج دیجیتالی میگیرن به پیشونی هر کی تب داره میگن که مشکوکه باید ببرن ازمایش اینا بگیرن. ولی همون تب سنجاشون پر از خنده بود

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
🤭🤭🤭😂😂😂ندیدی فیلم کنترلشون و؟ یه تب سنج دیجیتالی میگیرن به پیشونی هر کی تب داره میگن که مشکوکه ...

چرا بابا دیدم اخه یعنی فقط همون بود؟؟؟من فک کردم حالا بعدش ازمایشای دیگم میکنن خوب شاید یکی ویروس تو بدنش هس هنوز علائمش ظاهرنشده😕قرنطینه نکردنشون؟

2706