2733
2734

پام  خیلی بد پیچ خورد الان محکم بستم نمیتونم راه برم میلنگم کم‌ورم کرده احتمال در رفتگی داره

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خورده

چی خورده؟ منظورتون اینه از جا در رفته وای چکار کنم حالا

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
2731
میسوزه؟

خیلی درد می‌کنه پامو میذارم زمین استخوانم خیلی درد میگیره نمیتونم راه برم

خیلی درد می‌کنه پامو میذارم زمین استخوانم خیلی درد میگیره نمیتونم راه برم

صددرصد در رفته

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

هنوز که گرمه راحت جا میوفته اگه اطرافتون کسی هست که این کاره باشه 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
هنوز که گرمه راحت جا میوفته اگه اطرافتون کسی هست که این کاره باشه 

نه کسی نیست کجا باید برم بیمارستان برم؟

2740
نه کسی نیست کجا باید برم بیمارستان برم؟

نه بیمارستان فایده نداره. کدوم شهر هستید؟