2733
2739
عنوان

ویار و حالت تهوع در بارداری دوم

26455 بازدید | 23 پست
سلام، من الان برای بار دوم باردار شدم(هفته 8 هستم) و برخلاف اینکه شنیده بودم بارداری دوم این حالتها رو نداره، مثل بار اول تهوع و ویار خیلی داره اذیتم میکنه. هر کاری که به ذهنم رسیده کردم. قرص ب6 و چای زنجبیل و دارچین و گرمی و خنکی و بیسکوییت و ...... ولی باز همون حالم . تو خانوادمونم کسی این طوری نبوده. بخصوص بوی یخچال و بوهای تند خیلی اذیتم میکنه. دوستان اگه تجربه ای دارین خوشحال میشم از نظرتون استفاده کنم.
سلام منم اینجوریم دیروز دوباره رفتم دکتر اول گفت تو هنوز باور نکردی که داری مادر میشی اگه باور داشتی انقدر حالت بد نبود میخواستم بزنم تو سرش که حالمو نمیفهمید:-)اخر اخرش یه افشره زنجبیل بهم داد و گفت سیرابی بخور همین اها اینم گفت که مثل گنجشک غذا بخور خیلی کم و مداوم
خدایا شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکس حال آدمو نمیفهمه، راست میگی. می زنجبیل تازه هم گرفتم خیلی فایده نداره. سیرابی هم گرفتم با کلی لیمو ترش خوردم که بوشو حس نکنم، اونم تاثیر نداشت. ولی درست میگی این گنجشکی خوردن خوبه. فکر کنم تا 4 ماهگی باید تحمل کنیم.

2728
یعنی ما مان مرمر هر کی بهت گفت بارداری دوم راحته همنجا خفش کن همه به من می گفتن اما وقتی من باردار شدم حالتهام 3 برابر اولی بود تازه سر اولی سر 12 هفته خوب شد این تا هفته 18 پوست منو کند از تهوع روی من که فقط آمپول ب6 اثر داشت انشالله که شما بارداریت راحت باشه

منم بارداری اولم وحشتناک حالم بد بود .ولی خدا روشکر بارداری دومم هیچی نفهمیدم

همه کاری هم کردم تا بهتر بشم فایده نداشت فقط قبل از اینکه از رختخواب بلندشم

بیسکوییت زنجبیلی میخوردم یکم بهتر بودم تا 4ماه ونیم با سرم زنده بودم..
💑=👧👧🧒
2738
مامام مرمر غذا کم کم بخور ولی با وعده های بیشتر.
اصلا بعد از خوردن نخواب یا دراز نکش چون بالا میاری.
غذا را همراه با ماست و دوغ و سبزی خوردن بخور که بوها را حس نکنی.
به فکر نی نی باش و به خاطر اون زور زورکی بخور
خدایا شکرت راضیم به رضای تو...
Lilypie Maternity tickers
مامان مرمر جان خیلی سخته انشالله زودتر خوب بشی

حاملگیه دوم به نظر من هم سخت تره من ویارم نسبت به اولی کم بود ولی حالم اونقدر خرابه و اونقدر سنگین هستم که انگار ماه هشتم نهم حاملگیمه

من هر روز فقط ب٦ خارجی میخورم و اون ویارم رو کمتر میکنه یکی هم مایعات خیلی کم میخورم و چایی هم اصلا نمیخورم چون مایعات گرم باعث ویار شدید برام بود
CafeMom Tickers
2706