2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی دیدی خودش ظاهرش شغلش خانوادش فرهنگش به دلت هست  بعد واسه شناخت بیشتر می‌رید از مشاور کمک ...

مرسیی

آخه بعضیا میگن تا شناخت کافی پیدا نکردین نرید حداقل ۶جاسه با ۱۰ساعت قبلش صحبت کرده باشید

بعضیا هم میگن اگه علاقه ایجاد بشه دیگه مشاوره تاثیر انچنانی نداره

2740
 مشاوره هم اجباری شده؟همون کلاس قبل ازدواج منظورتونه

کلاس که دوتا بود فک کنم درباره رابطه و این چیزا

بعد اون یه روز دیگم گفتن مشاوره

ماهام رفته بودیم یهو گفتن اقایون داخل نیان

خانوما به نوبت

هرکدوم نزدیک ی ربع بیست دقیقه بود اصن پشمامون ریخته بود این دیگ چی بود😅😂

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
هروقت تصمیمت برای ازدواج باهاش قطعی شد میتونی بری مشاوره وقتی درست حسابی نمیشناسین همو چه مشاوره ای ...

اینم حرفیه

آخه هرکس یه چیز میگه آدم نمیدونه چیکار کنه 

وقتی تصمیم قطعی بشه که دیگه اگه مشاور بگه به درد هم نمیخورین ،چون وابستگی ایجاد شده کسی قبول نمیکنه 

اگر هم شناخت کامل نباشه که مشاوره ممکنه اثر آنچنانی نداشته باشه 

مرسیی آخه بعضیا میگن تا شناخت کافی پیدا نکردین نرید حداقل ۶جاسه با ۱۰ساعت قبلش صحبت کرده باشید بعض ...

اینایی که گفتم ابتدایی ترین شرایط هست که ببینی دلت میخواد با طرف ادامه بدی و با کمک مشاور آگاهانه پیش بری بعدش .... 

خیلی هم مهمه مشاور رفتن و علاقه به هیچ عنوان کافی نیست 

میتونید خبر خواستگاری رو فعلا به همه ندید فقط خانواده ها در جریان باشند اگر احساس کردید میتونید ادامه بدید بعد از چند جلسه و مشاور هم رفتیدد و مشکلی نبود بعد کاملا رسمیش کنید

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...
2706