2737
2734
عنوان

ویار و حالت تهوع در بارداری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 26456 بازدید | 23 پست
سلام عزیزم ببخشید منم الان بارداری دومم هست می شه بپرسم بچه اول و دومت جنسیتشون چیه و اینکه حالتهات با هم فرق داشت
چون بچه اول من دختر بود ولی دومی و نمی دونم
میشه کمکم کنی
Lilypie Maternity tickers
سلام مامان مرمر منم بارداری دوم هست سر دخترم خیلی ویار داشتم سر دومی هم اوایل خیلی حالم بد بود الان ح تو هفته 8 هستم تو هفته 7 رفتم سنو گفت ساک هست ولی جنین دیده نمیشه خیلی ناراحتم الانم حالت تهوع کمی دارم ولی اونجوری نیست که غذارو برگردونم حالا نم مال همینه یا نه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
پگهای جادویی بادی کارترز مناسب سیسمونی...یه پگ با قیمت مناسب برمیداری همه سایزی توش هست..
فعلا مخصوص پسرا..فردادخترونه هم میذارم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=462138&PageNumbe=1
میلم بلوک شده..لطفا ایمیل ندید..
2731
خدا به دادت برسه اتفاقا من سر بارداری اولم خیلی راحت بودم اماااااااااا سر دومی الان 8 ماهمه پدرم درامد تا 5 ماه ویار شدید به حالت مرگ افتادم صدتا دکتر رفتم بعدش دردای شکم تهدید به سقط همش فشارم میفته مریضم.بارداری دوم بدن ضعیفتره بیشتر واکنش نشون میده

سلام دوستان من ۳روزه ازموعدپری گذشته سینه دردشدیددارم امروپیش دکترتب سنتی بودم نبضموگرفت گفت نبضت به بارداری میخوره نمی‌دونم باردارهستم یا نه امروزولی بی بی چک زدم منفی بودبنظرت آزمایش خون بدم؟؟خیلی دوست دارم باردارباشم

2740