2737
2739
عنوان

***دوستانی که دربارداری امپول هپارین می زنند بیایید باهم آشنا بشویم ***

| مشاهده متن کامل بحث + 354563 بازدید | 6246 پست

عزيزم دكتر  گفت ميتوني يك هفته ديگه صبر كني اما ديگه ميخورم به تعطيلات و بايد برم بيمارستان

فقط يك سوال من امپول هپارين هم زدم  براي سقط خونريزي  من زيادتر از حد معمول نميشه اگر توي خونه سقط كنم بد ميشه خيلي ناراحتم  خيلي

عزيزم دكتر  گفت ميتوني يك هفته ديگه صبر كني اما ديگه ميخورم به تعطيلات و بايد برم بيمارستان فق ...

متاسفم واقعا بابت تكرارتجربه تلخت ان شالله باپيگيري كامل نتيجه ببيني

نه اگه سابقه افت پلاكت نداري مشكلي پيش نمياد

بالاخره مامان شدم🤱🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم واقعا بابت تكرارتجربه تلخت ان شالله باپيگيري كامل نتيجه ببيني نه اگه سابقه افت پلاكت نداري م ...

ممنون عزيزم  مرسي براي راهنماييتون خيلي دوست داشتم يك هفته ديگه صبر كنم اما  انگار بي فايدس

سلام بچه ها یه سوال من 6 هفتگی رفتم دکتر توی مطب سونوم کرد گفت 5 هفته و 5 روزته فقطم ساکو دید😯،خیلی استرس گرفتم چون باردارب قبلیم توی پنج هفته و 2 روزگی جنینم دیده شد البته سونوم واژینال بود ایندفعه شکمی بود گفت دو هفته دیگه برو سونو ببینیم وضعیتت چطوریه،می خواستم ببینم شماها توی چندهفتگی رفتید سونو؟این بارداری چیه که همش استرسه 😠

زندگی موسیقی گنجشک هاست . زندگی باغ تماشای خداست .زندگی یعنی همین پروازها ،صبح ها ، لبخندها ، آوازها
2742

سلام دوستان خیلی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم 

دکتر برای من هپارین تجویز کرده روزی دوبار باید تزریق کنم که به بازوهام میزنم و جاشم کبود شده ولی درد نداره 

یدونه کنار ناف زدم خیلی درد داشت واسه همین دیگه نزدم روی ران هم امتحان نکردم 

چکار کنم کبود نشه 

و یه سوال دیگه درکنار هپارین حتما باید آسپرین هم مصرف بشه یا دیگه لازم نیست؟ دکتر برام نوشته ولی من نخوردم

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
سلام بچه ها یه سوال من 6 هفتگی رفتم دکتر توی مطب سونوم کرد گفت 5 هفته و 5 روزته فقطم ساکو دید😯،خیلی ...

عزیزم فکر میکنم هنوز زمان داری 

من هفت هفته رفتم دکتر 

مامای دکتر سونو کرد فقط ساک را تونست ببینه 

بعد خود دکتر که اومد قلبشو دید 

شمام زمان بده حتما قلبشو میبینن

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
سلام بچه ها یه سوال من 6 هفتگی رفتم دکتر توی مطب سونوم کرد گفت 5 هفته و 5 روزته فقطم ساکو دید😯،خیلی ...

سلام  عزيزم لقاحت ديربوده احتمالا زوده وقت داري فعلا منم ٥هفته و٦روز ساك ويه جنين خيلي ريز ديديه دوهفته بعد قلب و جنين واضح يعني هشت هفته

بالاخره مامان شدم🤱🏻
سلام دوستان خیلی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم  دکتر برای من هپارین تجویز کرده روزی دوبار باید ...

براچي هپارين تزريق كرده؟؟؟

وقتي دارويي تجويز ميشه بايداستفاده شه سرخود كاري چراميكني نميخوري!؟

اسپرين ياهپارين ياسلكسان بسته به نوع نقص انعقادي شخص وازمايشات تجويزميشه و

اينكه جاي امپول نبايددستكاري بشه تحريك بشه شكم راحتره شمااشتباه زدي حتما

چهارانگشت فاصله ازناف مماس باناف پوست شكم بين انگشت شست واشاره گرفته شه وتزريق انجام شه تندخالي كني ياجاشودستكاري كني هم كبودميشه هم خون مياد كلا نبايدحاشودست بزني  تزريق روتزريقم انجام نشه يه روزچپ يه روز راست ناف

بالاخره مامان شدم🤱🏻
2740

سلام به همه دوستان

من یه بار تو ماهای اول قلب تشکیل نشد 

بار دوم تو هفته ۲۰ و بار سوم تو هفته ۲۴ سقط شد خیلی سختی کشیدم تا اینکه دکترم پیشنهاد رحم اجاره داد . حالا گفته اگر رحم اجاره ای باردار شد باید هر روز انوکساپارین بزنه. اون دیگه برا چی نمی دونم!!!!!!!

سلام به همه دوستان من یه بار تو ماهای اول قلب تشکیل نشد  بار دوم تو هفته ۲۰ و بار سوم تو هفته ...

سلام

چرارحم اجاره اي ازمايشات تكميلي انجام بدين نقصتون مشخص شه اين تاپيك پره ازاعضايي كه شرحالشون مثل شماست

انوكسپارين رقيق كنندس امپوله اماده به تزريق زيرجلديه براكسي تجويزميشه كه نقص انعقادي داره كه باعث ميشه خون مادر تودوران بارداري توعروق ظريف جفت لخته شه خون رساني به جنين نشه . حال به هرطريقي ايست قلب ياتوقف رشد

نقص ايمنيم كه سلولاي nkcellsبدن وقتي رنجشون بالاباشه جنين وكه نصف ژنش ازپدريرو بيگانه تصورميكنه و بهش حمله ميكنه و سعي دردفعش داره حال بطريق ايست قلب توقف رشد تشكيل نشدن قلب بارداري شيميايي پوچ دفع خود بخودي

همه اينابادارودرمان حل ميشه

فقط بايدپيگيري كنيد و دكتري باشه كه ازدارودرمان وازمايشات ايناسردربياره   اين تاپيكم بخوني كامل متوج ميشي چي به چيه

بالاخره مامان شدم🤱🏻
 مثل اینکه دکتر عارفی ظاهرا برای همه بیماراش این آمپول رو به مدت ۹ ماه میده. چه مشکل داشته باشی ...

نخير همچين چيزي نيست

كسي كه نقص انعقادي نداره چراالكي تجويزبشه

بالاخره مامان شدم🤱🏻

آزمايشات وچکاب کامل و تخصصی سقط&سقط مکرر

آزمایش ایمنی فاکتور سی دی مارکرهابرسي فلوسايتومتري خون

: cd4مهم❌

Cd3

Cd5مهم❌

Cd8مهم❌

Cd16مهم❌

Cd56مهم❌

Cd19مهم❌

Cd4+cd8مهم❌

Cd16+cd56مهم❌

HLA_DRمهم مهم❌

Cd5+cd19مهم❌

HLA_DR+CD3

Immunoglobulin Aتست سرمIgAمهم❌❌

Anti ANAمهم❌❌

Anti_TPOمهم❌❌

Anti_thyroglobbulin Tgمهم❌❌

Anti_phospholipid  lgGمهم❌❌

Anti_phospholipid lgMمهم❌❌

درمان كورتن پردنيزولون👆🏻👆🏻👆🏻  سرم اي وي اي جي     باتوجه به رنج ازمايشات ونوع نقص

آزمایش انعقادجزئي:

PT

PTTمهم❌❌

Protein Cمهم❌❌

Protein Sمهم❌❌

Anti_Thrombin مهم❌❌

Lupus Antiمهم❌❌

Homocysteineمهم❌❌

Apc_R(Factor V Leiden)مهم❌❌

ژناي ترومبوفیلیا:

Factor V Leiden G506A

Factor V HR2

MTHFR C677مهم❌

MTHFR A1298Cمهم❌

Prothrombin G20210مهم❌

PAI_I -844G/Aمهم❌

PAI1-675 4G 5Gمهم❌

Factor VII

Factor XIII

درمان اسپرين و امپول رقيق كننده زيرجلدي👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻

آزمایشات هورمونی:

LH

FSH

Prolactinمهم❌❌

AMH

آزمایشات  ویروسی عفونت‌های عامل سقط:

HBS Ag, HBS Abمهم❌❌

HCV Abمهم❌❌

HlV Abمهم❌❌

Toxo Ab(lgM,lgG)

CMV Ab(lgM,lgG)

HSV Ab(lgM,lgG)

Rubella Ab lgG

Listeria Ab(lgM,lgG)

RPR

آزمایشات روتین:

TSH,T3,T4مهم❌❌

U/A

FBS

CBC,BG,Rhمهم❌❌

Vit D25 OH

Insulinمهم❌❌

بالاخره مامان شدم🤱🏻
سلام چرارحم اجاره اي ازمايشات تكميلي انجام بدين نقصتون مشخص شه اين تاپيك پره ازاعضايي كه شرحالشون م ...

جز اينها بايد رحمتونم برسي شه ازنظر شاخمت مناسب اندومتر    ناهنجاري رحم سپتوم فيبروتيك  پليپ   و اندازه فوليكول بالغ  روز١٢سيكل

سپتوم هم باعث سقط ميشه بافت ياگوشت اضافس كه توديواره رحم فضاروبراجنين كوچيك ميكنه و بافت مردس جنين روش لانه گزيني كنه نميزاره خون رساني مناسب به جنين شه وسقط

همه اينادرمان داره بايدپيگيربشيد

بالاخره مامان شدم🤱🏻

سلام سامي جون خوبين امروز اومدم براي كارها سقط چند سوال داشتم اول اينكه دوامهم تموم شده ٢٥ و اينكه حالا بنظرت بيفايدس منتظر تشكيل قلب شم باتوجه به اينكه بعد هفته شش رشد نكرده؟احتمال تشكيل قلب هست بنظرت؟با قرص سقط كنم خوب ضروس كمتر يا با زعفران و اينا تورو خدا اگر اطلاعاتي دارين بگين خيلي سردر گمم .برم بيمارستان يا توي خونه لطفا راهنماييم كنيين

2706