2737
2739
عنوان

خطر سوارکاری برای زنان

10659 بازدید | 27 پست
سلام دوستهای خوبم.جدیدا به سرم زده برم کلاس سوارکاری.میخواستم ببینم که برای زنان مشکلی ایجاد میکنه یا نه.بعضی ها میگن که برای دختران ایجاد مشکل میکنه.بعضی های هم میگن که برای لگن نمیدونم یه اتفاقاتی می افته .حالا من که ازدواج کردم ولی خواهر شوهرم که مجرد هست چی؟توی اینترنت چیز زیادی پیدا نکردم.هر کسی اطلاعاتی داره بیاد و بگه لطفا
سلام ویدا جان...من دختر خالم سوار کاری میکرد و مشکلیم نداشت... هر ورزشیو که بگی زیادیش مشکل ساز میشه گلم.. اما روی اصولش پیش بری چیزی نمیشه
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برای من هم سواله .چون یکی از ورزشهایی که پیامبر گفتند حتما یاد گرفته بشه سوارکاری بوده.البته نمیدونم منظورشون به آقایون بوده یا خانمها.ولی در کل منتظر نظراتون هستم
ویدا جون من چندوقت پیشا یه چیزی در این باره شنیدم که اصلا از درست یا نادرست بودنش مطمئن نیستم... فقط گفتم بگم شاید به دردت بخوره.
اونم اینه که ضرباتی که در حین سوارکاری ممکنه به فرد وارد بشه، میتونه برای دختران باکره موجب ازبین رفتن بکارتشون بشه.
برای خانم های متاهل هم چیزی نشنیدم.

بازم میگم مطمئن نیستمااااااا
2740
آریانا جان
خودم پارک چیتگر رفتم .ده جلسه داشت هر جلسه بیست تومان به صورت خصوصی.که میگفت باید حتما هفته ایی دو جلسه شرکت کنی.دیروز هم که از کنار نیروگاه طرشت رد میشدم دیدم که اونجا هم کلاس داره .ولی اونجا را هنوز نپرسیدم.اگه پرسیدم و محیطش خوب بود شاید همون را برم چون چیتگر خارج از شهر و یکم از محیطش میترسم.اگر هم که کرج باشی باشگاه فرمان آرا توی اتوبان کرج هست
2706