2752
2739
عنوان

خطر سوارکاری برای زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 10660 بازدید | 27 پست
منم عاشق اسب سواریم ......اما نمیدونم کجا باید برم که محیطش امن باشه؟؟
خوب واصولی یاد بده وترجیحا مربی خانم داشته باشه؟؟؟؟ چون مجبورم تنها رفت وآمد کنم ومعمولا این جور باشگاها خلوته.....
یه بار میخواستم برم چیتگر ولی دیدم در طی هفته خیلی قسمت سوار کاریش خلوتهههههههه...
خواهش میکنم هرکس تجربه ای داره راهنمایی کنه اسم باشگاه سوارکاری ووادرس یا تلفنشم بذاره..
یه دنیا ممنونم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم نیروانای عزیزم...من امروز زنگ زدم بهش ...باشگاه فرمان آرا ایستگاه اتمسفر
گفت اگه تا قبل اردیبهشت بیای 25000 توامن هر جلسه اما از اردیبهشت 30 هزار تومان
من تعریف این باشگاه رو شنیدم خوبه
شاید فردا پس فردا برم که واسه 5 شنبه جمعه دیگه برم...اگه مبتونی تو هم بیا با هم بریم
.... 
2731
آریانا جان من که خودم فقط به خاطر تفریح دارم میرم سوار کاری.مطمئنا اگه ادامه ندی یادت میره چون بدن آدم از اون حالت آماده بودن میاد بیرون.
اگه خونتون به کرج نزدیکه که همون فرمان آرا را برو اما اگه تهرانی پارک چیتگر جلسه بیست تومان میگیره.
من خونه ام تهرانه.... ولی فرمان آرا رو دوست دارم...گمونم داداش بهمن فرمان آرا کارگردان فیلم خانه ای روی آب باشه...
یه سر به چیتگر میزنم از نزدیک باید برم کلاسشو ببینم بعد اقدام کنم
آریانا تو هم از نزدیک اول کلاسها شو ببین بعد ثبت نام کن...اگه بخوای باهات میام با هم بریم سر بزنیم
دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست...
2740
نیروانا من یه چیتگر دولتی هم زنگیدم 8 جلسه رو 80 تا میگیرن و هفته ای 2 بار حتما باید بری مثلا 5 شنبه جمعه وقتی این دورت تمومید یه دوره دیگه هم داره که 10 جلسه هستش 100 هزار تا
اولیو میری یاد میگیری خوستی ادامش میدی و اون 10 جلسه رو میری...
....