2733
2734
عنوان

سفر كربلا

523 بازدید | 71 پست

سفر كربلا برنده شدم با توجه به اينكه خودمون شرايط رفتن نداريم به نظرتون پسر هشت ماهه ام رو بذارم پيش مامانم ١٠  روز برم كربلا؟

تعداد رای : 36
نظرسنجی
بذار برو حتما
19
52%
نه اصلا
9
25%
استخاره كن
8
22%
فقط خدا 🕋

اگ سختت نیست ببر پسرتو ۸ ماهه خیلی کوچیکه بیتابی میکنه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ سختت نیست ببر پسرتو ۸ ماهه خیلی کوچیکه بیتابی میکنه

چون سفر زميني هست و هوا خيلي گرمه 

پسرمم هم خيلي ضعيفه خوب وزن نگرفته و در ضمن واكسيناسيونشم كامل نيست اونجا هم بهداشت كامل نيست كه واسه همين ميترسم برم

فقط خدا 🕋
2731
چون سفر زميني هست و هوا خيلي گرمه  پسرمم هم خيلي ضعيفه خوب وزن نگرفته و در ضمن واكسيناسيونشم ك ...

بله ازین لحاط سخته خب اگ میتونن نگه دارن چ بهتر بزار برو

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

استارتر تصمیم گرفتید برید ان شاالله بابچه اتون؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
استارتر تصمیم گرفتید برید ان شاالله بابچه اتون؟

تصميم گرفتيم بريم اما بچه رو ميزارم پيش مامانم،فكر نكنم بتونه گرماي اتوبوس و كربلا رو تحمل كنه خيلي سخته اما به اين فكر كردم كه ده روز ديگه برميگردم و بچه ام همينجاست اما كربلا دوباره معلوم نيست قسمت بشه يا نه😭قربون علي اصغر امام حسين برم 😭

فقط خدا 🕋
تصميم گرفتيم بريم اما بچه رو ميزارم پيش مامانم،فكر نكنم بتونه گرماي اتوبوس و كربلا رو تحمل كنه خيلي ...

درسته کاملا.ولی اگ بچه ام ببری خوبه باز خواستی استخاره کن.یاعلی اصغر

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740
درسته کاملا.ولی اگ بچه ام ببری خوبه باز خواستی استخاره کن.یاعلی اصغر

خيلي دلم ميخاست ببرم اما خيلي براش خطرناكه 

بچه ام خيلي ضعيف و ريزه ميزه اس

واكسيناسيونش كامل نيست و اصلا از ماشين خوشش نمياد ميترسم ببرمش بمونه بهتره🥺من خودمم حالم تو ماشين بد ميشه به قرص ضد تهوع هم حساسيت شديد دارم اما بازم ميگم امام حسين كمكم ميكنه انشالا 

دعام كنيد لطفا

فقط خدا 🕋
خيلي دلم ميخاست ببرم اما خيلي براش خطرناكه  بچه ام خيلي ضعيف و ريزه ميزه اس واكسيناسيونش كامل ...

به سلامت برگردی ودست پر

جون عزیزت برام دعا کن 😞😭💔

ايشالا هر چي از خدا ميخواي و به خير صلاحته به زودي برات اتفاق بيوفته

يه كاغذ برداشتم اسم هركي كه بهم ميگه دعام كن رو مينويسم تا يادم نره و تو بين الحرمين اسمش رو بيارم حتما 

شما هم واسه من دعا كنيد

فقط خدا 🕋
ايشالا هر چي از خدا ميخواي و به خير صلاحته به زودي برات اتفاق بيوفته يه كاغذ برداشتم اسم هركي كه به ...

اسمم نگاره به امام حسین بگو دستمو بگیر بلند شم برا هدفم بجنگم موفق شم😞💔

2706