2752
2734
عنوان

برادرشوهرم خیلی ازما قرض میگیره

256 بازدید | 17 پست

بچه ها شوهرم خودش پارسال هم فیش حقوقی زنداداشش هم داداشش رو دیده. پارسال داداشش دریافتی خالصش (بعد از کسر شدن قسط و بیمه و ...) 38 میلیون بود و دریافتی خالص خانمش 18 میلیون.

امسال با افزایش حقوق قطعا دریافتی جفتشون نزدیک 70 تومنه. 

بعد یک ماه در میون به شوهرم پیام میده داری سه تومن بزنی به حسابم، داری چهار تومن بزنی به حسابم!

ما حقوقمون نصف اوناست من مدیریت می کنم و حتی پس انداز هم میکنم. اونا معلوم نیست دارن با پولاشون چیکار میکنن. سرمایه گذاری میکنن یا چی! هیچ کی ازشون خبر نداره. 

شوهرمم ساده همه اش میگه دلم نمیاد روی داداشم رو زمین بندازم واقعا خسته شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مایکی ازهمکارامون اینجوره امامیدونم ساخت وسازدادره ماشین سنگین خریده درحال سرمایه گذاریه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740

ساده گیر آوردنتون

به شوهرت بگو کاری نکن با پول ما خودشونو بالا بکشن و بعد به ریشمون بخندن

عموی منم همچین آدمی بود از بابام میگرفت

الان خودشو کشیده بالا حتی بالاتر از ما دیگه خدا رو بندگی نمیکنه حتی یکبار هم نگفته فلانی به من پول میداد

اینجور آدما رو رو بدی بهشون دیگه تمومه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
اتفاقا اونجور آدمیایی ولخرج ترن و واقعا پولو حروم میکنن ،بیشتر از شما نیاز دارن

ولخرج که هستن ولی هر چقدرم ولخرجی کنن ماهی هفتاد تومن هزینه شون نمیشه. یه بچه دو ساله دارن که مهد هم نمیره حتی هیچ خرج خاصی نداره

مقصر همسر ساده شماست... ماهم اینجوری تو خانواده داریم ولی دیگه شوهرم نمیده... چند روز پیش شوهر خواهرش گف 100بزن میخوام ماشین معامله کنم... بعد شوهرم گف اگر زنگ زد میکم ندارم چون خودمون نیاز داشتیم.. مردم پرو شدن تو ایندزمونه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥