2737
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

114725 بازدید | 119 پست
سلام مامانهای گل ... اونایی که الان نینی های نازشون تو بغلشونه و دارن از لوازم سیسمونی شون استفاده می کنن بیان و تجربیاتشون رو اینجا بنویسن که مامانهای دیگه هم استفاده کنن
بهنوش جان
1. یک گهواره نوزادی یا تخت کنار مادر چیز خوبیه.
2. من هم پسرم ابان به دنیا اومد. بعضی از مامانهای کلوب ما توی خونه از آغوش استفاده میکردند. بعد از 9 کیلو (تقریبا 8 ماهگی)دیگه آغوشهای معمولی خیلی راحت نیستند و باید آغوشهای بالای 6 ماه استفاده بکنید. به نظر من فعلا نگیر اگر بعدا احساس نیاز کردی همیشه فرصت برای خرید هست
عمر دو بایست در این روزگار
سلام مامانای گل یه سوال داشتم کریر رو از چه زمانی می شه استفاده کرد ؟ چقدر کاربردیه ؟ میدونم تو پستای قبلی حتما چیزی نوشته شده ولی من اینترنتم مرتب قطع میشه نمی تونم بخونم ؟چه مارکی از کریر قابل تبدیل به صندلی ماشین هست؟مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترنم جان
کریر از توی بیمارستان قابل استفاده است اما اگر مدلی که گرفتی خیلی گوده یک تشکچه کوچولو برای توش درست کن
تقریبا همه مارکها تبدیل به صندلی ماشین برای زیر 9 ماه میشن به جز اگر اشتباه نکنم goodbaby
عمر دو بایست در این روزگار
2742
مهلا جان سلام،باید ببخشید نتونستم زودتر پاسخ شمارا بدم چون مسافر کوچولوی من روز میلاد حضرت زهرا سلام علیهااز راه رسید. در جواب سؤال شما باید بگم من تهرون نیستم واطلاعی از فروشگاه هایی که محصولات peg prego را داشته باشند روندارم.اما طبق گفته های فروشنده محصولات 2010 این برند رو چین زده و فقط تحت لیسانس ایتالیا شده.چند سؤال هم داشتم که اگر شما یا مامانای گل دیگه هم می تونند پاسخ بدهند ممنونم می شم.آغوشی چه مارکی خوب ومناسب هست؟اینجا مارک گراکو هست که نمیدونم مناسب باشه یا نه!؟ وان سامر چقدر کاربرد داره وتا چند ماهگی استفاده می شه؟کالسکه عصایی مک لارن مناسب هست؟برای خوشبو کردن بدن نوزاد از چه کرمی استفاده می کنید؟من پودر مایع مادر کر استفاده می کنم اماخوشبو نیست.بازهم از پاسختون ممنونم......
اول که سلام منو نمیشناسید چون من فقط می خوندم اولش می گفتم عجب ادمهای بی کاری که مییان و هی در مورد وسایلشون اینجا صحبت میکنند اما در واقع اعتیاد به این بخش بی وصف بود حالا که گذشتهدلم برای اونروزها و عکسهایی که ازاینجا میگرفتم و میبردم برا ی همسرم تا بهش بگم چی بخریم و چی نه ....بی نهایت تنگ است نمی دونم سوگلی اینجا رو میخون ی یا نه اما بعد 6 ماه که اومدم اینجا دنبالت گشتم تا ببینم هنوز هستی یا نه و نمی دونی چه احساس خوبی بهم دست داد وقتی فهمیدم هنوز هستی تمام پارسال رو که حامله بودن با این سایت گذروندم بخش سیسمونی و احساس خوبی داشتم و حالا باورم نمیشه بهمین زودی یک سال گذشت و .... پسر م 6 ماهشه و من سیسمونی دیگه نمی خوام بخرم امامهنوزم اومدم به اینجا منو هیجان زده میکنه خوشحالم که خوشحالید و برای همه تون ارزوی روزهای شادی رو دارم
چند تا چیز رو در مورد خرید بعد نیست بگم شاید به درد تون بخوره من کریر مکسی کوزی خریدم و بی نهایت راضی بودم الان پسرم 6 ماهش تموم شده و هنوز در اون می شینه و وقتی می خوایم ببریمش بیرون به عنوان صندلی ماشین استفاده میکنیم و تازه پسرم عادت کرده هر وقت می خواد پی پی!کنه می ذاریمش توش و زودی کارشو میکنه:) من با اند تا مقایسه کردم اما واقعا مکسی گودی کمر بچه رو بی نهایت خوب پوشش میده لباس رو من اشتباه کردم بلوز شلوار خردیدم ک هر بار که میخواستیم تن پسرم لباس کنیم خیلی گریه میکرد و چون تنش شل و نرمه اذیت می شن من تو این سایت خونده بودم این سرهمی دکمه دارها برا یخونه خوب نیست اما ئواقعیت اینهکه عالی بودن چون بچه را یک دقیقه می ذاشتیم توش و لازم نبود از سرش رد کنیم
2738
من از این تاکی .اکی ها خریدم که تو اتاق دیگر برا یچک کردن بچه می گذارند که اصلا به دردم نخورد چون بچه اونقدر کوچولوست که نمی شه اتاقش را جدا کرد و در مهمانی ها هم اینقدر سر و صدا زیاده که یا صدا را نمیشنوی یا بچه از سر و صدا نمیخوابه. در مورد تشک تعویض حتما حتما 2 تا بخید و اونم از اینهاییکه روش حالت پارچه ای نرم داره(کنارش سانتی متری قد بچه رو زده) و زیرش لاستیکیست چون اونایی که هر دوطرفش لاستیکه به در د نمی خوره و وقتی بچه جیش کنه!راه میگیره می ره به لباسش می زنه.من از نی نی سالن خریدم و اشتباه کردم باید 2 تا م یگرفتم چون دایما یکیش کثیفه و باید یکی را بشوری و تا خشک شه یکی دیگه لازمه شامپو سر مادرکیر یکی بسه چونالان که پسر من 6 ماهشه هنوز دارم استفاده میکنم اما شلمپو بدنش تمام شده و دومی را دارم استفاده میکنم....لوسیون مادرکیر برای نرم شدن و خوشبو شدن اش خیلی خوبه پسر من اصلا پستونک نگرفت و شیشه هایی که شبیه سینهمادر است را فقط می گیره لباس بیرونی زیاد نگییرید چون نوزاد اونقدر کوچیکه که زیاد بیرون نمی ره و در عوض لباس تو خونش رو جنس خوب بگیرید و حتما سرهمی چون تن کردن اش خیلی راحت مخصوصا اونهایی که تا پایین دکمه دارند و حتما حتما چه لباس تابستونه چه زمستونه را بادی بگیرید مثلا بادی شلوار اگه حتی خواستید باوز شلوار بگیرید چون در همه حال شکمشسرما نمیخوره من از دبنهامز یه بلوز و شلوار لی گرفتم که بلوزش اصلا کش نمی اومد و تن کردنش خسلس ست بود امام یک سرهمی گرفتم که یخلی راضی بودم و خیلی هم خوشگل بود
من شنل شیردهی گرفتم اما زیاد به دردم نخورد یه چراغ خواب با نور ملایم بی نهایت لازمه چون همیشه باید شبها روشن باشه تشک بازی رو حواستون باشه روش سن رو زده و من اون موقه نمیدنستم و صفر اش را گرفتم اما سرم اون موقع زیاد استفاده نکرد هرچند اوایل خوشش می اومد اما برای یکی از دوستانمون که برای 3تا 6 بود را بیشتر دوست داشت چون طبعا تو این سن است و بیشتر این را می سنددد مخصوصا اونههایی که صدای کاغذ می دهد
من تو خونه هاشو از رولان و به اوران و اشور و دولو گرفته بودم اما همه را بادی و شلوار گرفته بودم که اشتباه مطلق بود چون خیلی تن کردنش برای بچه سخت بود مخصوصا بعد حمام خیلی گریه میکرد امااین سرهمی های خارجی هم بهتر بود هم جنسش هم تن کردنش اما اگر اصرار دارین که بلوز شلوار برای نی نی تون بگیرید به اوران خوب بود اشور هم خوب بود رولانم خوب بود اما رولان برای زمستون یقه اش باز بود ولی کلا سر من ابتدا 3 کیلو بود که صفر هیچکدون اینها اندازه پسر من نمی شد و فقط سرهمی های خارجی ش اندازش بود و بعد دو هفته که 3700 شد بازم این صفرها براش بزرگ بود همچنان. من از دلوو راضی نبودم خوب ک نی اومد و من یه مارک ایرانی دیگه هم استفاده می کردم به اسم BCC که راضی بودم خیلی.
جونیورز ها خیلی عالی بودن اما جونیورزهایی که از مکه برام اوردن خیلی بهتر از جونیورز هایی بود که از ایران گرفتم .هم خوشگل تر هم جنسش بهتر بود مارک گپ را خیلی دوست داشتم عالی بود. بنتون ها هم خیلی راضی بودم چون وقتی تن پسرم می کردم دقیقا قالب تن اش می شد و این در حالی بو د که قشنگ باز می شد برای تن کردنش امام این ایرانی ها هر کدوم که سایزش بود به زور تو تنش می رفت و کلامن از ایرانی ها ساها را خیلی دوست داشتم و زیروتن و رولان را تا حدودی اما رولان خیلی ساده بود و زیاد خوشگل نیست
2706