2733
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 114726 بازدید | 119 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عسل جان سر همی که از دبنهامز گرفتی سایزش چطور بود؟؟؟؟؟
به نظرمن اکثر لباساش خیلی بزرگن. به جز 0تا 3 که بدک نیست. من یه 3-6 گرفتم .پیرهن نخی و یه شلوار تنگ ساپورت. اما پیرهنش برای یک سال اندازه میشه. میخوام برم تعویض کنم. سر همی بگیرم. راستی منم یک دست لباس نخی به آوران گرفتم سایز 0 خیلی کوچولولئه. به نظرت باز هم برا بچه 3 کیلو بزرگه؟؟
سلام دوستان
من در هفته 26 بارداری ام ولی هنوز برای پسرم اسم نزاشتم اسمی میخوام که هم ایرانی باشه هم معنی خوب داشته باشه و اولش با آ شروع بشه لطفا بهم پیشنهاد بدید ممنون میشم راستی اسم آراد چطوره؟
2740
سلام دوستان
من در هفته 26 بارداری ام ولی هنوز برای پسرم اسم نزاشتم اسمی میخوام که هم ایرانی باشه هم معنی خوب داشته باشه و اولش با آ شروع بشه لطفا بهم پیشنهاد بدید ممنون میشم راستی اسم آراد چطوره؟
الی جون یه پست درست کن و نظر خواهی کن.من هم میخواستم اراد رو پیشنهاد بدم خیلی دوست دارم اسم پسرمو بذارم ولی ما قبلا سام انتخاب کرده بودیم وقتی سونو رفتم شهر محل زندکیم نبودم چشمت روز بد نبینه وقتی برگشتم فقط خواجه حافظ شیرازی نمیدونست اسم بچه چیه .الان هم سخته اسمشو عوض کنم چون همه سام صداش میکنن.
سال نو مبارک ،
سلام خوبید مرسی از تجربیاتتان .میشه بگید که ساک حمل تا 3.4 ماهگی قابل استفاده است یا نه چون من نمی خوام تخت و پارک بگیرم . که روزها بتونم از اتاق با اون ساک بیارمش تو پذیرایی. ولی تخت و پارک را نمیشه دم به دقیقه جا به جا کرد.
من ساک حمل نگرفتم کریر مکسی گرفتم که هنوز که هنوزه توش می شینه.نوزادها که اولش اصلا تکونی ندارند.من 2 تا تشک پنبه ای کوچک درست کردم که باهمون جابه جاش میکردم و هم موقع شیردادن با همون بغلش میکردم تا تنش درد نگیره یه سبد حصیری هم مال خودمبود داشتم:) که اونو تزیین کرده بودم و یه چندروزی هم اون تو می خوابوندمش که وقتی پسرم 10 روزش شد دیگه دوست نداشت اون تو بخوابه همش دلش می خواست کنار من باشه....البته برای خودم هم راحت تر بود چون سخت بود هر دقیقه بلند شم و از تو سبد برش دارم ات شیر بخوره اینطوری کنارودمبود هم لذت بخش تر بود و هم راحت تر
من که از کریر خیلی اسفاده کردم و هنوزم به عنوان صندلی ماشین و برای حمل و وقتی جایی می ریم با خودمون می بریم تا روی زمین نذاریمش .ماکسی کوزی فقط 5 کیلوست کریرش و تمام دوستانم که غیر این گرفتند هیچ استفاده ای از کریرشون نکردند چون هم می گفتند سنگین بود هم کمر بچه را اذیت م یکرد از بس که عمود بود. من که به معنای واقعی از مکسی راضیم .الانم که پسرم سنگین شده پسرم را بغل می کنیم و کریر را با خودمون م یبریم و بعد می ذاریمش داخل و تمام مدت هم تو ماشین به عنوان صندلی ماشین استفاده می کنیم.
2706