2733
2734
دوستان سلام! من خیلی وقته که برای انجام کارای خونه کارگر دارم اما جدیدا خانوم خیلی طاقچه بالا میذارن.... قول میدن نمیان....هر دفعه میان قیمتو بالاتر میبرن...خلاصه خیلی ناز دارن....!منم چون خیلی قابل اعتماده(من حتی تو خونه تنهاش میذارم!) مجبورم هی نازشو بکشم! می خواستم ببینم شما مامانای گل که کارگر دارین چقدر بهش میدین؟ چند روز در هفته یا ماه میاد خونتون؟ ساعتی چقدر میگیره؟ روزی چند ساعت کار میکنه؟ هر چی هست توضیح بدین تا منم گوشی دستم بیاد!
ممنون از همتون!
من به کارگرم خیی اعتماد دارم . خودش میاد و میره. اکثراً هم تنها می ذارمش. کارش هم حرف نداره. چون ارهش خیلی دوره( از اسلامشهر میاد داراباد) بهش 20000 میدم. 10 میاد 6:30 میره. البته خونه من خیلی بزرگه و هر دفعه تمام شیشه ها رو تمیز می کنه.
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام مامان توپولی می شه شماره کارگرت رو به منم بدی؟ ما خونه مون خیابون بهار تهرانپارسه، نمی دونم این سمت می یاد یا نه! می شه ازش بپرسی! الان دخترم 9 روزشه و من دیگه وقت ندارم کارامو خودم بکنم قبلا همه کارا رو دست تنها انجام می دادم ولی الان دیگه یا همش در حال شیر دادنم یا در حال پوشک عوض کردن و باد گلو گرفتن... واقعا دیگه نمی تونم خصوصا که از چند ماه دیگه دانشگاه هم باید برم... به هر حال ممنون می شم اگر شماره اش رو برام بذاری
خانواده ما بدلیل شاغل بودن همشون کارگر دارن و اصلا" این قیمتها رو نمی دن که البته ما شیرازیم شاید یه مقدار پایینتر باشه البته ما ماهیانه حقوق میدیم من خودم به خانومی که هم ازنینیم نگهداری میکنه و هم کارهای خونه رو تا حدودی انجام می ده ماهی 150 هزار تومان میدم خیلی هم راضیه از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر خواهرام هم همین مبلغو می دن البته یکیشون از 8 صبح تا 8 شب ماهی 220 هزارتومان میده که هم کارهای خونه رو انجام میده و هم از بچه 5 سالش نگهداری می کنه
2740
ساره جون منم مثل تو خرت و پرتو گاهی هم غذا میدم ببره! احساس میکنم سرم خیلی کلاه رفته... تازه از اینکه کلی هم ناز و ادا داره حرصم درمیاد!
مهتاب جون روزنامه همشهری رو میگی؟ اونا چند میگیرن؟
2706